LIV
Liverpool
Community Shield
10.08.2025
16:00
CRY
Crystal Palace
 
Osób online 2216

Potencjalni rywale cieszą się


Mecz w Lidze Europy z byłym zdobywcą Pucharu Europy to kusząca nagroda dla dwóch niewielkich klubów z Europy. Najpierw w przyszłym tygodniu muszą jednak zapewnić sobie awans do trzeciej rundy.

FK Rabotnicki lub FC Mika mają szansę zmierzyć się z pięciokrotnym zdobywcą Pucharu Europy - Liverpoolem.

Rabotnicki może być pierwszym rywalem dla Roy'a Hodgsona w roli szkoleniowca Liverpoolu. W pierwszym spotkaniu macedoński zespół pokonał 1:0 FC Mika z Armenii.

Tus Zefik, asystent trenera Rabotnickiego, powiedział UEFA.com: - Chciałem wylosować Liverpool, to mój ulubiony klub od czasów dzieciństwa. Dzisiejsze losowanie spełniło moje marzenia.

- Realnie szanse na wyeliminowanie Liverpoolu są znikome, ale cieszy mnie myśl, że jeśli pokonamy Mikę, do Macedonii przyjedzie jeden z najlepszych klubów, jakie kiedykolwiek tu wystąpiły.

Dyrektor sportowy Miki, Armen Petikian, również się cieszył: - Jeśli wyeliminujemy rywali z Macedonii, damy Armenii piłkarskie święto. Przyjazd takiego klubu będzie świętem, bez względu na wynik. Spróbujemy skorzystać z takiej okazji.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Skrót pierwszego meczu z Bilbao (0)
05.08.2025 05:40, Piotrek, liverpoolfc.com
Ekitike o sparingu z Athletic Club (0)
05.08.2025 02:06, GingerElf, liverpoolfc.com
Slot po dwumeczu z Athletic Bilbao (0)
05.08.2025 00:22, Vladyslav_1906, liverpoolfc.com
Wnioski po dwumeczu z Athletic Bilbao (4)
05.08.2025 00:04, MaksKon, The Athletic
Zdjęcia z dwumeczu z Athletic Bilbao (0)
04.08.2025 23:29, AirCanada, liverpoolfc.com
Bramki z pierwszego meczu z Bilbao (0)
04.08.2025 22:59, AirCanada, liverpoolfc.com