LIV
Liverpool
Premier League
09.05.2026
13:30
CHE
Chelsea
 
Osób online 760

Jova: Jesteśmy gotowi do gry w LE


Milan Jovanovic obiecał, że piłkarze Liverpoolu poważnie potraktują czekający ich w czwartek mecz w Lidze Europy z FK Rabotnicki. Serb, który przybył niedawno na Anfield, zadebiutował w barwach swojego nowego klubu podczas przegranego 0-1 spotkania z Kaiserslautern.

Po 10 dniach treningu był w stanie zagrać zaledwie 45 minut, jednak w tym czasie zdążył zaprezentować próbkę swoich umiejętności.

Jovanovic nie był zadowolony z przebiegu sobotniego sparingu. Zaznaczył jednocześnie, że ta sytuacja nie powtórzy się w kolejnych meczach.

- Jestem rozczarowany porażką. Mogliśmy zagrać lepiej. Jedyny gol padł po naszym błędzie - mówił zawodnik - Zdobycie bramki wpłynęłoby pozytywnie na naszą pewność siebie.

- Gra po raz pierwszy po Mistrzostwach Świata nie jest łatwa. Jednak zawsze staram się dawać z siebie wszystko.

- Będziemy gotowi na mecz Ligi Europy.

- Czekam już na to spotkanie. Każdy piłkarz na świecie powinien być dumny z gry dla Liverpoolu.

Spotkanie z Kaiserslautern zakończyło obóz przygotowawczy w Szwajcarii. Roy Hodsgson stanie dziś przed pierwszą szansą do pracy m.in. z Jamiem Carragherem i Stevenem Gerrardem.

Przygotowania do nowego sezonu nabierają rozpędu, a Jovanovic nie może doczekać się spotkania z nowymi kolegami.

- Muszę wykorzystać każdą minutę, szansę i mecz by pokazać, że zasługuję na grę dla Liverpoolu - mówi nowy numer 14.

- Wkrótce przeprowadzi się tutaj moja rodzina, żona i dwóch synów. Cieszę się z tego. Starszy, Lazar ma trzy i pół roku, Dusan jest o rok młodszy. Musimy kupić dom, a spotkanie z bliskimi będzie bardzo pomocne.

- Wszędzie panuje dobra atmosfera. Wierzę, że pomogę drużynie. Nigdy nie wątpiłem w swoje umiejętności. Teraz jednak najważniejsze jest zgranie się z zespołem.

- Zmiana numerów na koszulkach mi nie przeszkadza. 14 to mój ulubiony, noszę go w reprezentacji. Miło, że mogę go używać również tutaj. Mam nadzieję, że przyniesie mi szczęście -zakończył serbski skrzydłowy.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Jones może odejść do Interu (1)
06.05.2026 23:23, Vladyslav_1906, thisisanfield.com
Owen: Bowen powinien zastąpić Salaha (8)
06.05.2026 21:48, Wiktoria18, Liverpool Echo
Fakty i statystyki przed meczem z The Blues (0)
06.05.2026 19:24, Ad9am_, liverpoolfc.com
Salah: Bez nich byśmy nic nie wygrali (1)
06.05.2026 19:15, Shaay, thisisanfield.com
Nieobecni na dzisiejszym treningu (0)
06.05.2026 19:13, BarryAllen, Sky Sports
Klub nie planuje sprzedaży Gakpo (18)
06.05.2026 12:57, GingerElf, thisisanfield.com
Darwin Núñez opuści latem ligę saudyjską (3)
06.05.2026 12:51, AirCanada, thisisanfield.com