FRA
Eintracht Frankfurt
Champions League
22.10.2025
21:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 504

Roy dziękuje podróżującym Kopites


Roy Hodgson podziękował i wyraził uznanie dla 90. kibiców Liverpoolu, którzy w czwartek polecieli za swoją ukochaną drużyną z Merseyside do Turcji, aby wspierać The Reds w rewanżowym meczu z Trabzonsporem.

Na końcu długiej drogi do Trabzonu Kopites musieli poradzić sobie z niespodziewanymi przeszkodami na samym stadionie, ale ich duch był niezłomny. Trener zapewnił tę skromną grupę, że ich obecność pomogła Liverpoolowi odnieść zwycięstwo 2:1 i awansować do fazy grupowej.

- Serdeczne podziękowania to pierwsza wiadomość, którą chciałbym przekazać fanom. Całą wyprawę organizowali bardzo sprawni ludzie, bo dotarcie do Trabzonu naprawdę nie należy to rzeczy łatwych – powiedział dziś Hodgson.

- Nawet z terenów tureckich nie jest łatwo się tam dostać, a co dopiero z Liverpoolu. Byliśmy zachwyceni widząc wiernych kibiców na stadionie.

- Byli przemarznięci i mokrzy, więc mam nadzieję, że daliśmy im powody do zadowolenia wygrywając i prezentując dobrą grę. Chyba wysłaliśmy ich z powrotem do domu w dobrych nastrojach.

- Byliśmy pod wrażeniem i liczymy na to, że kibice podążą za nami do Utrechtu, Napoli i Bukaresztu. Jeśli byliście w stanie dotrzeć do Trabzonu, możecie dotrzeć wszędzie, a te trzy miasta nie powinny stanowić żadnego problemu.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Agent Heitingi odradzał mu odejście (1)
22.10.2025 15:28, Tomasi, thisisanfield.com
Raport z obozu rywala: Eintracht Frankfurt (0)
22.10.2025 15:21, Bartolino, liverpoolfc.com
Blog z podróży do Frankfurtu (0)
22.10.2025 14:25, GingerElf, liverpoolfc.com
Sytuacje kadrowe przed meczem we Frankfurcie (1)
22.10.2025 10:55, MaksKon, liverpoolfc.com
Konferencja prasowa: Arne Slot (11)
21.10.2025 22:06, Klika1892, liverpoolfc.com
Konferencja prasowa: Dom Szoboszlai (0)
21.10.2025 21:59, Wiktoria18, liverpoolfc.com
Toppmöller o zmianach w składzie na Liverpool (1)
21.10.2025 21:47, Maja, thisisanfield.com