13.05.2024
21:00

Osób online 1142

Sukcesy młodzików w reprezentacji

Michael Ngoo strzelił bramkę w debiucie, a Jonjo Shelvey trafił z wolnego w meczu towarzyskim reprezentacji Anglii U-19 przeciwko Słowacji. Wyspiarze zwyciężyli 2:0 w dużej mierze dzięki postawie młodych gwiazd Liverpoolu.

Sprowadzony z Charltonu Shelvey wystąpił jako kapitan swojej drużyny i rozegrał fantastyczny mecz na środku pomocy. Oprócz Ngoo swój debiut zaliczył także lewy obrońca Andre Wisdom.

Po szesnastu minutach gry Ngoo otworzył wynik spotkania celnym wykończeniem akcji. Wychowanek Akademii pokazał się z bardzo dobrej strony, zanim został zmieniony w 62 minucie.

Kolejną bramkę dołożył w drugiej połowie Shelvey, trafiając mocno podkręconym strzałem z rzutu wolnego.

Trzy minuty po zdobyciu gola Jonjo został zmieniony, a na ostatnie 14 minut opaskę kapitana przejął inny reprezentant The Reds, Wisdom.