13.05.2024
21:00

Osób online 1106

Torres o swojej formie

Fernando Torres przyznał po zdobyciu dwóch bramek w piątkowym meczu reprezentacji Hiszpanii przeciwko Liechtensteinowi, że jest bliski powrotu do formy.

Obecni Mistrzowie Świata i Europy rozpoczęli kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2012 od pokonania reprezentacji Liechtensteinu 4-0, a El Nino zdobył w tym meczu dwie bramki, co oznacza, że w swojej karierze strzelił 26 bramek dla La Furia Roja, teraz znajduje się on na piątym miejscu listy najlepszych strzelców w reprezentacji wraz z legendarnym napastnikiem Emilio Butragueñosem.

Pierwszą bramkę Torres strzelił lobem nad bramkarzem reprezentacji Liechtensteinu, po podaniu Andrésa Iniesty w 18 minucie. Drugą bramkę zdobył po dokładnym wykończeniu prostopadłego podania Fabregasa trzy minuty przed zejściem w 57 minucie, kiedy został zastąpiony przez Davida Silvę.

- Każdego dnia po kontuzji czuję się coraz lepiej, gram coraz więcej i strzelam bramki, to mi daje wiele pewności siebie – powiedział El Nino.

- Zawsze być miło wysoko na takich listach, to powód do dumy, jednak zawsze najważniejsza jest wygrana.