LIV
Liverpool
Towarzyski
24.07.2024
05:30
BET
Real Betis
 
Osób online 1240

Babel wierzy w sukcesy


Ryan Babel wyraził swoją ambicję, którą jest dołączenie do grupy piłkarzy Liverpoolu, którzy mieli wystarczające szczęście, aby sięgnąć po trofeum z The Reds. Holender przybył na Anfield w 2007 roku z Ajaksu, ale nie zdobył jeszcze żadnego pucharu, choć jest optymistą i sądzi, że może się to zmienić w tym sezonie.

Podczas gdy niechętnie obiecuje osiągnięcia, 23-latek jest przekonany, że Roy Hodgson ma talent szkoleniowy potrzebny, aby poprowadzić drużynę do walki o sukcesy.

- Nie jestem zwolennikiem mówienia jak daleko możemy zajść, ale jestem przekonany, że jeśli nie będziemy łapać kontuzji, będziemy mogli rywalizować z rywalami z czołówki oraz pozostałymi - powiedział Babel dla Liverpoolfc.tv.

- Upewnijmy się, że w tym sezonie jak najdłużej będziemy w pełni sił. Tworzymy silny zespół.

- Każdy piłkarz potwierdzi, że będzie szczęściarzem, jeśli sięgnie po trofea z Liverpoolem, ze mną nie jest inaczej.

- Jestem tu od kilku lat i jeszcze niczego nie wygrałem. Myślę, że to czas na odwrócenie karty.

Najbliższym rywalem Liverpoolu będzie Birmingham City w niedzielne popołudnie.

Drużyna Aleksa McLeisha zdobyła 5 punktów w pierwszych trzech meczach Barclays Premier League i Babel ostrzega przed rywalem na St. Andrews.

- Spodziewam się otwartej gry, ponieważ Birmingham bardzo dobrze sobie radzi - powiedział. - To zespół, na który musimy uważać - chcą atakować i grać dobrą piłkę. To trudny przeciwnik, więc oczekuję otwartego meczu z wieloma sytuacjami.

- Uważam McLeisha za bardzo dobrego menedżera i sądzę, że właściwie przygotuje swoich piłkarzy.

- Dokonali kilku wzmocnień i mają właściciela, który pragnie zmienić strukturę klubu, więc zdecydowanie są zespołem, na który musimy uważać.

- Nie możemy pozwolić na stratę kolejnych punktów. Musimy zapewnić, że zostaniemy wśród drużyn z czołówki. To bardzo ważne.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności