PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1229

Kapitan pod wrażeniem Jonjo


Steven Gerrard przyznał, że Jonjo Shelvey ma przed sobą świetlaną przyszłość na Anfield Road. Reprezentant U-19 bardzo dobrze prezentuje się w klubie od czasu przyjścia z Charltonu. Jego występ był jednym z niewielu pozytywów porażki z Northampton w ramach Carling Cup.

Gerrard przyznaje, że młodszy kolega ma jeszcze wiele do nauczenia, lecz widzi pozytywy w sprowadzaniu młodych zawodników.

- Jonjo bardzo dobrze poradził sobie w spotkaniu z Northampton - powiedział kapitan.

- Dogrywał groźne piłki w pole karne, każda akcja ofensywna była godna uwagi. To da mu pewność siebie i możliwość wywarcia presji na zawodnikach z pierwszej jedenastki.

- To utalentowany zawodnik. Jest bardzo młody, szczególnie jeśli chodzi o warunki piłkarskie. Ma jeszcze wiele do nauki nie tylko ode mnie, wszyscy zawodnicy chętnie służą pomocą. Jego gra będzie coraz lepsza.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności