05.05.2024
17:30

Osób online 1227

Młodziki przegrywają

Drużyna Liverpoolu U-18 przegrała dziś popołudniu w wyjazdowym spotkaniu z Blackburn Rovers 3:2. Młodzi Czerwoni nie wykorzystali prowadzenia do przerwy, które zapewnił im Adam Morgan.

The Reds mogli nawet prowadzić 2:0, ale po umieszczeniu przez Sterlinga piłki w bramce okazało się, że Anglik był na spalonym.

Gospodarze odpowiedzieli po przerwie wyrównując za sprawą Jamiego MacLarena, a później wyszli na prowadzenie po bardzo dyskusyjnym zagraniu ręką, przez które sędzia podyktował rzut karny.

Sprawy Liverpoolu przestawiały się jeszcze gorzej, kiedy z czerwoną kartką boisko musiał opuścić Matthew Regan, a po chwili MacLaren zdobył swoją drugą bramkę dając Blackburn bezpieczną przewagę dwóch goli.

Rozmiary porażki zmniejszył jeszcze strzelec pierwszej bramki, Morgan, ale było to za mało, aby liczyć na zdobycz w tym meczu. Dla dopełnienia pechowego dnia, już po końcowym gwizdku czerwoną kartkę zobaczył Craig Rodan.

Liverpool U-18: Stephens, Poor, McGiveron, Sama, Regan, Coady, Sterling, Roddan, Morgan, Roberts, Silva. Rezerwowi: Aylmer, Belford, Sumner, Walsh, Mukendi.