PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1364

NESV szuka następcy Purslowa


New England Sports Ventures potwierdziło dziś, że zatrudniło firmę Spencer Stuart, aby pomogła Liverpoolowi w znalezieniu nowego dyrektora wykonawczego dla klubu po opuszczeniu tego stanowiska przez Christiana Purslowa.

Firma rozpocznie poszukiwania natychmiast, a odpowiedzialnym za prowadzenie tej sprawy będzie Jonathan Smith. Przyjrzy się on kandydatom z Wielkiej Brytanii, a także pozostałych części globu.

Najważniejszym czynnikiem przy wyłonieniu najlepszego człowieka będzie wiedza o biznesie, a także zainteresowanie i doświadczenie w sprawach piłkarskich.

Za ostateczne powołanie nowego dyrektora wykonawczego odpowiedzialni są prezes NESV John W Henry i członek zarządu spółki i Liverpoolu, Tom Werner. Obaj panowie mają nadzieję na zakończenie poszukiwań na początku przyszłego roku.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Rozmowy o transferze Núñeza do Napoli trwają (2)
01.07.2025 17:08, Wiktoria18, thisisanfield.com
Robertson niezdecydowany w sprawie przyszłości (1)
01.07.2025 15:55, Maja, thisisanfield.com
Podejście Slota do pre-seasonu (1)
01.07.2025 12:53, BarryAllen, thisisanfield.com
Styl gry Wirtza i jego chemia z Frimpongiem (2)
30.06.2025 19:39, Tomasi, liverpoolfc.com
Agent Szobo i Pécsiego o swoich podopiecznych (0)
30.06.2025 19:17, Mdk66, Liverpool Echo