Osób online 1929

Ngog pewny zwycięstwa


David Ngog ma nadzieję, że Liverpool zdoła podziękować najbardziej lojalnym kibicom i zakończy rok 2010 zwycięstwem. W środę The Reds zmierzą się na Anfield z Wolverhampton.

Mimo pozycji na dnie tabeli Premier League, podopieczni Micka McCarthy'ego są w stanie sprawić sensację. Udowodnili to na początku sezonu, gdy grając na Old Trafford stracili bramkę dopiero w doliczonym czasie gry.

Czerwoni przystąpią do jutrzejszego spotkania mając za sobą serię sześciu meczów bez porażki na własnym stadionie. Ngog chciałby zamknąć kończący się rok stylową wygraną.

- Zwycięstwa są zawsze bardzo istotne. Chcielibyśmy odwdzięczyć się fanom i wygrać ostatni mecz.

- Gramy u siebie i musimy kontynuować dobrą passę na Anfield - mówi Francuz - Tutaj zawsze jesteśmy pewni siebie zwłaszcza, że zawsze wspiera nas wspaniały tłum.

- Wolves to dobrze zorganizowany zespół, broniący się skutecznie. My musimy wygrać i zrobimy wszystko co w naszej mocy, by to osiągnąć.

- Niektóre drużyny przybywają na Anfield i bronią się bardzo głęboko, jednak jesteśmy na to przygotowani i zrobimy wszystko, aby ich pokonać.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Heitinga zostanie trenerem Ajaxu  (1)
31.05.2025 13:45, PiotrKukczynski1992, liverpoolfc.com
Mistrzowska kampania oczami Sipke Hulshoffa  (0)
31.05.2025 13:00, Bartolino, liverpoolfc.com
Lijnders dołącza do sztabu Guardioli  (18)
31.05.2025 11:02, Olastank, The Athletic
Wywiad z Frimpongiem po podpisaniu kontraktu  (1)
31.05.2025 04:18, GingerElf, liverpoolfc.com
Frimpong to nie TAA – ale ma swoje atuty  (3)
31.05.2025 01:50, Bartolino, Sky Sports
Poznaj Jeremiego Frimponga - 10 faktów  (0)
30.05.2025 20:36, Bajer_LFC98, liverpoolfc.com
Frimpong: Liverpool to inny poziom  (0)
30.05.2025 19:33, Wiktoria18, liverpoolfc.com