LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1178

Dirk pragnie wygrywać trofea


Dirk Kuyt po podpisaniu nowego kontraktu powiedział wprost 'teraz chcę zdobywać trofea'. Holender złożył dziś podpis na nowej długoterminowej umowie i dołączył tym samym do Lucasa, który uczynił to w poprzednim miesiącu.

Reprezentant Oranje zadeklarował, że zrobi wszystko co w jego mocy, by w najbliższych sezonach gablotach trofeów na Anfield powiększyła się.

- To wspaniałe uczucie, podpisać nowy kontrakt z Liverpoolem. To dla mnie wielki przywilej, że mogą swoją grą pomagać takiemu klubowi!

- Dotychczas spędziłem tu wspaniały okres. Liverpool to jeden z największych klubów na świecie i to wyjątkowe, że tu jestem. Byliśmy parę razy bardzo blisko wygrania pucharów, ale zawsze coś nam stawało na drodze.

- To cudowne grać przez 5 lat dla takiego zespołu i kibiców. Jako piłkarz chcesz wygrywać trofea i ciągle do tego dążę. Wierzę w zespół i nigdy nie zrezygnujemy z walki.

- Każdy wie, że 2 ostatnie sezony nie wygląda tak jakbyśmy chcieli. Nie lubię jednak patrzeć za siebie. Nasza przyszłość jest jasna!

- Od przybycia nowych właścicieli dużo rzeczy zmieniło się na lepsze i każdy to dostrzega. Mogliśmy zobaczyć fantastyczne ruchy transferowe w styczniu a nasza młodzież radzi sobie świetnie. Kelly notował bardzo udany sezon, chociaż nieszczęśliwie przydarzyła mu się kontuzja. Flanno zagrał naprawdę super zawody z Man City.

- Powtarzam. Przyszłość Liverpoolu zdecydowanie mieni się w jasnych barwach.

- Nasze cele na ten sezon się nie skończyły. Chcemy wygrywać dalej, zaczynając od niedzieli. Nie będzie łatwo, ale udowodniliśmy, że możemy wygrywać z najlepszymi w Premier League. Pokonywaliśmy Man City, Man United, czy Chelsea, więc stać nas na pokonanie Arsenalu - podsumował Dirk.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Gomez widziany na poniedziałkowym treningu  (0)
31.03.2025 17:05, Klika1892, thisisanfield.com
Endō podekscytowany wizją tournée do Japonii  (1)
31.03.2025 13:38, AirCanada, liverpoolfc.com
Piłkarze wracają do Kirkby - zdjęcia  (2)
31.03.2025 13:29, AirCanada, liverpoolfc.com
Liverpool wraca do Azji na tournée  (9)
31.03.2025 09:47, RosolakLFC, liverpoolfc.com
Robertson: Muszę dalej ciężko pracować  (0)
30.03.2025 20:34, PiotrKukczynski1992, thisisanfield.com