05.05.2024
17:30

Osób online 976

Drużyna U-18 remisuje z Sheffield

Liverpool U-18 pozostaje w walce o tytuł mistrzowski Premier Academy League po tym, jak wykorzystany rzut karny przez Michaela Ngoo dał remis 1-1 w meczu z Sheffield United w sobotnie popołudnie.

Młodzi The Reds podeszli do spotkania bez czterech podstawowych zawodników, ze względu na międzynarodowe rozgrywki reprezentacji Anglii U-17 i stracili bramkę na początku drugiej połowy po fantastycznym strzale finalistów pucharu FA Youth Cup.

Rodolfo Borrell postanowił jednak wprowadzić na boisko Ngoo, który pojawił się na murawie 10 minut przed tym, jak jego drużyna otrzymała rzut karny.

Ngoo podniósł się z murawy i spokojnie wykonał rzut karny, powodując, że Liverpool zasłużenie podzielił się z rywalem kompletem punktów.

Oznacza to, że Liverpool traci teraz pięć punktów do liderującego Evertonu, mając do rozegrania jeszcze dwa mecze, podczas gdy The Toffees odnieśli szokującą porażkę 1-0 w swoim ostatnim spotkaniu z Leeds United.

The Reds zmierzą się teraz dwa razy z Wolverhampton, u siebie oraz na wyjeździe co zdecyduje, czy znajdą się na czele grupy C i przejdą do rozgrywek play-off.