GAL
Galatasaray
Champions League
10.03.2026
18:45
LIV
Liverpool
 
Osób online 1108

Agger: Obaj pasują do historii LFC


Daniel Agger głośno zaakcentował wpływ, jaki mieli Kenny Dalglish i Steve Clarke na losy Liverpoolu w drugiej części sezonu 2010/11. Duńczyk podkreślił również, że obecny styl gry the Reds jest znakomicie dopasowany do tradycji klubu.

Para trenerów pomogła drużynie zakończyć sezon na szóstym miejscu w lidze angielskiej, chociaż jeszcze w styczniu Liverpool zajmował 12 lokatę. Obaj otrzymali propozycję nowych kontraktów, na których złożyli podpis w maju. Wiadomość o przedłużeniu współpracy bardzo ucieszyła Aggera.

- Lubię styl, jaki próbuje zaszczepić Kenny. Myślę, że taka gra świetnie pasuje do Liverpoolu. Klub piłkarski ma pewne tradycje, więc to dobra wiadomość dla kibiców - powiedział Agger dla oficjalnej strony Liverpoolu.

- Byłem bardzo zachwycony, że obaj podpisali nowe kontrakty. Steve miał ogromny wpływ i jest naprawdę dobry. Lista pochwał jest bardzo długa.

- Kenny pasuje do tego klubu. Wie o wszystkim, natomiast kibice znają go doskonale. To pozytywna wizja na przyszłość.

Dalglish i Clarke przyczynili się do zmiany nastrojów w pozytywną stronę wokół Anfield. Agger jest zdania, że doskonale widać to było na boisku.

- Czuć wielką różnicę. Gramy zupełnie w innym stylu. Sesje treningowe są wielką przyjemnością.

- Ludzie mówią na temat pewności siebie i to jest naprawdę wielki atut w futbolu, ponieważ niektóre rzeczy mogą się zmienić z dnia na dzień.

- Główną zmianą jest pozytywne nastawienie. Gramy pozytywny futbol i to jest największa różnica.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Slot po meczu z Wilkami (4)
07.03.2026 00:39, Kubahos, liverpoolfc.com
Statystyki (0)
06.03.2026 23:15, Gall1892, Sofascore
Skład na Wolves w FA Cup! (30)
06.03.2026 20:00, Gall1892, liverpoolfc.com
Co z przyszłością Alissona? (1)
06.03.2026 17:15, Mdk66, Liverpool Echo