LIV
Liverpool
Champions League
17.09.2025
21:00
ATM
Atlético Madryt
 
Osób online 750

Borrell chwali wpływ Morgana


Rodolfo Borrell był pełen pochwał dla Adam Morgana za jego wkład we wczorajszy sukces. Napastnik wszedł na boisko z ławki rezerwowych i strzelił dwie bramki w wygranym 3:0 meczu NextGern Series przeciwko Molde wczoraj wieczorem.

Młody geniusz wszedł na drugą połowę za Suso i zdobył dwa gole przed The Kop, tym samym dając zasłużone zwycięstwo na Anfield.

Toni Silva strzelił jeszcze trzeciego w ostatnich minutach i drużyna Borrella zachowała nadzieje na zakwalifikowanie się do następnej fazy NextGen Series.

- Ważne było, żebyśmy się dobrze zaprezentowali przed naszymi kibicami, strzeliliśmy trzy bramki i jestem zadowolony z tego jak pokazali się chłopcy – powiedział Borrell.

- W pierwszej połowie wielu ich piłkarzy ganiało za piłką i starało się nam przeszkodzić w grze. Potrzebowaliśmy kogoś szybszego i zmieniliśmy nasz system gry na 4-4-2, po tym jak Morgan wszedł w drugiej połowie.

- Jest graczem, który strzela dużo bramek. Mógł zacząć mecz w wyjściowej XI, ale ludzie muszą pamiętać, że wciąż jest graczem U18. Zagrał pełne 90 minut w meczu młodzieżówki i strzelił w nim dwie bramki w ostatni weekend, więc chcieliśmy go chronić.

- W zeszłym sezonie regularnie strzelał bramki na swoim poziomie rozgrywek i strzelił ich bardzo wiele. Jest w stanie strzelać wiele goli i jest bardzo przydatnym zawodnikiem dla drużyny.

Ostatnim meczem zespołu Borrella w grupie drugiej NexGen Series będzie decydujące stracie ze Sportingiem Lizbona 15 listopada, a w Północnej Lidze Rezerw zagrają dopiero 18 października na wyjeździe przeciwko Newcastle.

- Mamy teraz trochę przerwy przed następnym meczem. Nasze rezerwy są w tym sezonie bardzo młode i każdego dnia musimy się poprawiać na treningach i musimy się po prostu skupić na następnym meczu – dodał Borrell.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Kerkez ma wsparcie Robertsona w Liverpoolu (1)
15.09.2025 10:50, MaksKon, Liverpool Echo
Wnioski po meczu z Burnley (0)
15.09.2025 08:15, Bartolino, The Athletic
Statystyki (2)
14.09.2025 23:22, AirCanada, Sky Sports
Parker po meczu z Liverpoolem (11)
14.09.2025 22:50, FroncQ, burnleyfootballclub.com
Kontuzje w Atlético przed meczem z LM (3)
14.09.2025 21:56, Olastank, Liverpool Echo
Salah: Nie poddajemy się (0)
14.09.2025 21:29, Klika1892, liverpoolfc.com
Slot o meczu z Burnley, zmianach i Isaku (1)
14.09.2025 20:57, Armani87, liverpoolfc.com