05.05.2024
17:30

Osób online 1490

Bez zmian w składzie

Luis Suarez oraz Andy Carroll zagrają od pierwszej minuty w spotkaniu Barclays Premier League ze Swansea. Pierwszy gwizdek na Anfield o godzinie 16:00.

LIVERPOOL: Reina - Johnson, Skrtel, Agger, Enrique - Henderson, Lucas, Adam, Downing - Carroll, Suarez.

Rezerwowi: Doni, Spearing, Bellamy, Kuyt, Kelly, Coates, Maxi.

Komentarze (13)

BRX 05.11.2011 15:09 #
Lepiej grać dobrze na jednej pozycji niż średnio na dwóch pozycjach! Tym powinnien kierować się Kenny w przypadku Hendersona.
impiii 05.11.2011 15:11 #
Bosko, że środek obrony bez zmian, jestem spokojny, Reina też.
matik 05.11.2011 15:14 #
Kenny znowu krzywdzi Jordana wystawiając go na boku pomocy...
Koornel 05.11.2011 15:16 #
Co do Hendersona, to ostatnio był bardzo dobry artykuł co do jego gry na prawej pomocy chyba Witza, znajdziecie tam odpowiedź na swoje najmądrzejsze teorie.
Seta 05.11.2011 15:22 #
Downing? Ciesze się, że kolejny raz gra w pierwszym składzie. Po każdym następnym słabym meczu argument "że potrzebuję więcej meczów" będzie coraz rzadziej używany, a wtedy już nic nie będzie na jego obronę.
w0rst 05.11.2011 15:26 #
Downing gra dość słabo ale rozumie się już z Jose Enrique Sanchezem! To jest najważniejszy argument. Bellamy jest świetny ale jako joker i zna swoją rolę. Pod koniec sezonu zobaczycie dlaczego teraz Craig odpoczywa. Wg mnie strzeli w sezonie 14 bramek. A Steward się przełamie. Nie widzicie współpracy na lewej flance?
micki 05.11.2011 15:30 #
Mam nadzieje, ze Kenny stara sie oszczedzac Bellamy'ego na wazniejsze mecze, ktore czekaja nas po reprezentacyjnej przerwie. Pewnie nie chce tez dobijac Downinga, wiec nie zdziwie sie jak dopiero po jakims udanym meczu usunie go ze skladu.
pitersikorka 05.11.2011 15:33 #
kelly za johnsona a tak to spoko co do oszczedzania bellamego nie rozumiem tej wypowiedzi
Lfc-FreaK 05.11.2011 15:34 #
Obrona najlepsza jaką jesteśmy w tej chwili wystawić. Mam nadzieje, że Swansea nie będzie w stanie nam zagrozić.
rafikolive10 05.11.2011 15:35 #
niby gramy z beniaminiem ale tak sie boje o wynik
z norwich bylo 1-1 a moglismy zdobyc 3 pkt mysle , ze dzis sie odkujemy za norwich city
Lboy 05.11.2011 15:38 #
Kenny desygnował na ten mecz bardzo silną 11 i uważam, że postawienie na Hendersona to dobry wybór, bo w ostatnich meczach chłopak pokazał niesamowite umiejętności. Oczywiście cieszy duet napastników, mam nadzieję na wysokie zwycięstwo.
Whiteboy 05.11.2011 15:38 #
Licze ze zobaczymy Bellamyego bo koles naprawde duzo daje druzynie.
kocurr88 05.11.2011 15:44 #
Niech tylko będzie na skuteczność w wykończeniach akcji, szczególnie przez Suareza .!!

Slot: Możecie nazywać mnie Arne  (5)