LIV
Liverpool
Premier League
19.10.2025
17:30
MUN
Manchester United
 
Osób online 562

Ray Clemence w szpitalu


Football Association potwierdziło, że były piłkarz Liverpoolu i trener bramkarzy reprezentacji Anglii - Ray Clemence został przewieziony do szpitala. Clemence zaczął się źle czuć w piątek i opuścił dwa treningi oraz sobotni, zwycięski mecz towarzyski nad Hiszpanią.

- Ray Clemence źle się poczuł podczas zgrupowania i przechodzi badania w szpitalu - napisano w oświadczeniu FA.

63-letni Clemence zaliczył 61 występów w reprezentacji Anglii i obecnie pracuje u boku piątego menedżera drużyny narodowej. Były zawodnik Liverpoolu opuści również dzisiejszy poranny trening przed wtorkowym meczem ze Szwecją i jest mało prawdopodobne, aby wrócił na czas spotkania.

- Na ten moment Ray chciałby podziękować wszystkim za miłe wiadomości, które otrzymał, a FA prosi o zachowanie prywatności dla jego rodziny.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Rooney o formie Salaha (2)
07.10.2025 07:54, BarryAllen, BBC
Jan Molby: Klopp nie zwróciłby na mnie uwagi (1)
07.10.2025 05:39, GingerElf, The Daily Telegraph
Quansah o odejściu z Liverpoolu (0)
06.10.2025 18:12, Wiktoria18, thisisanfield.com
Keïta: Znów cieszę się futbolem (0)
06.10.2025 09:06, AirCanada, liverpool.com