13.05.2024
21:00

Osób online 1452

Stamford Bridge zdobyte!

Liverpool sprawił swoim fanom ogromną radość i wygrał dziś na Stamford Bridge 2-1. Gole dla Czerwonych strzelali Maxi i Johnson w końcówce meczu. Bramkę dla gospodarzy zanotował Sturridge.

Wkrótce podsumowanie, galeria, statystyki, wypowiedzi pomeczowe, multimedia i oceny.

Komentarze (113)

Moodoris1892 20.11.2011 18:57 #
No i gitara, mecz nie był wybitny ale punkty są panowie i panie!!
macio52 20.11.2011 18:57 #
You'll Never Walk Alone!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kochamy Was chłopaki grajcie tak dalej mistrzostwo tuz tuz :D
Seba 20.11.2011 18:57 #
Glen Johnson i wszystko jasne ;p
JurachLFc 20.11.2011 18:58 #
Glen dla mnie przez cały mecz był strasznie bezpłciowy, ale za tą bramkę wylizał bym mu buty ::):)
Alexandre 20.11.2011 18:58 #
Nie wiem co się stało w drugiej połowie,ale na szczęście mieliśmy Johnsona.
Powiedzcie mi jak to możliwe że Glen z piłką przy nodze biega szybciej od obrońców przeciwnika.Ten piłkarz jest niesamowity!
Dzisiaj słabo zagrał Suarez.
Kochas94HS 20.11.2011 18:58 #
Mecz zajebisty pokazaliśmy na co nas stać w tym sezonie :)Teraz czas na $ity i jedziemy po top4.YNWA
RedShanks7 20.11.2011 18:58 #
Brawo chłopaki ,jestem z Was dumny.
Klątwa Torresa nadal trwa.
dodvarg 20.11.2011 18:58 #
kto górą na Stamford Bridge?? jak zwykle - Liverpool;)
murzyne 20.11.2011 18:58 #
Za tydzień robimy takim samym składem dojazd City !
Seba 20.11.2011 18:58 #
Po podwójnej Andre było łatwiej bo graliśmy 13 na 9 ;p
TheRedsiak23 20.11.2011 18:58 #
Na prawdę sam nie wiem czy oglądając mecze z United, City, Arsenalem, Chelsea oglądam ten sam Liverpool.
Bil 20.11.2011 18:59 #
Jak ja kocham odwiedzać tą stronę po takich zwycięstwach :D
Endless 20.11.2011 18:59 #
Panie Romanie Maxi 50 mln, a Glena już mieliśta! Wiwat
przemeczek123 20.11.2011 18:59 #
Wyrównany mecz ale jest zwycięstwo !! Następny w kolejce Manchester City !!
Głowa 20.11.2011 18:59 #
Bardzo dobre decyzje Kenny'ego! Mam nadzieję, że Maxi częściej będzie gościł w pierwszym składzie:) Ale na jedno nie mogłem patrzeć w tym meczu...na stałe fragmenty Adama:((( No tragedia, poza świetnym podaniem do Johnsona ten facet zagrał mizernie
Alexandre 20.11.2011 18:59 #
Adam też zagrał dzisiaj niesamowity mecz.Takiego chciałbym go widzieć w każdym meczu!
lukigerrard 20.11.2011 18:59 #
Brawo Liverpool za WALKĘ!!!
hoster 20.11.2011 18:59 #
A ja kocham Glena ojojoj :*
mleczko 20.11.2011 18:59 #
''Ciekawe jaką taktykę za 9 dni wymyśli Hiddink?''- Zastanawia się Villas Boas : P
Victor95 20.11.2011 19:00 #
W końcu 3 punkty! Ale jednak stratę 12 punktów do City ciężko będzie odrobić. Jednak dzisiejszy mecz pokazał Liverpool z dobrej strony. Chwała chłopakom, że walczyli do ostatniego gwizdka. :D
Głowa 20.11.2011 19:00 #
Swoją drogą... nie macie wrażenia że to Johnson jest w tej chwili naszym najlepszym skrzydłowym ?
Redbull 20.11.2011 19:00 #
Glen niczym Riise w meczu o Tarcze Wspólnoty!
dzymekk 20.11.2011 19:01 #
powiem tak kumpel(kibic cheslea) 3 raz oglądał ten mecz ze mną u mnie w domu i 3 mecz Liverpool wygrał !! fantastycznie ! YNWA !!
Szmuggi 20.11.2011 19:01 #
Emocjonująca końcówka ale jakoś byłem pewien, że po ostatnich remisach nie do uwierzenia wygramy ze Smerfami ;)

owsiej 20.11.2011 19:01 #
Oby to nie koniec tak dobrej gry a początek czegoś wręcz zaj*bistego!
qbasiex 20.11.2011 19:02 #
zacząłem śpiewać sobie po cichu you'll never walk alone, poszła akcja glen JEB BRAMECZKA i krzycze gitara :D
Sagittarius 20.11.2011 19:02 #
Kur*a ale jestem szczesliwy. ;) LIVERPOOL!
LivFan 20.11.2011 19:02 #
Super, ale mi chłopaki poprawili humor. Tylko postulat jest. Liverpool, proszę zacznijcie wygrywać z takimi rywalami jak Swansea czy Norwich.
Mand 20.11.2011 19:02 #
Po pierwszej połowie byłem pewien, że zagłosuję na Craiga w głosowaniu na MOTM, ale Glen wyśmienicie wykończył matchballa. Brawo Glen, brawo LFC.
mervin 20.11.2011 19:02 #
SMERFY LEŻĄ, SMERFY KWICZĄ ! Brawo Chłopcy !
Guzik 20.11.2011 19:03 #
Chelsea ma problem z zabieraniem zawodników z innych drużyn. Kupili Yossiego, Raula, Torresa i żaden nam nie zagroził. U nas wystarczył Johnson i jak pięknie wszystko się skończyło.
Syd 20.11.2011 19:03 #
Znakomity mecz! Wielkie emocje i zasłużona wygrana Liverpoolu. Niepokojące było to, że zostaliśmy w szatni po przerwie, ale ostatecznie udało się wygrać w fantastycznym stylu.

Co tu więcej pisać, wielkie brawa dla piłkarzy Liverpoolu i Kennego, wspaniałe 90 minut i wielkie emocje ze szczęśliwym zakończeniem.
maciasm88 20.11.2011 19:03 #
YEAH...piękne zwycięstwo! (chociaż druga połowa była kiepska w naszym wykonaniu). Lecimy dalej!!!!!!! YNWA
mcllfc1892 20.11.2011 19:03 #
chciałbym widzieć skuteczny Liverpool w każdym meczu przez dłuuuuugie lata. Mecz świetny oby w każdym następnym były po 3 punkty. YNWA !!
Eden 20.11.2011 19:03 #
Wszyscy spisali się na medal ! Bravo Reina za tą wspaniała interwencje z rzutu wolnego.!
zurek1235 20.11.2011 19:03 #
We love You Liverpool ! <3
Mnikjuyt93 20.11.2011 19:03 #
Torres nawet nie wyglądał na zmartwionego jak schodził z boiska:D
Jaron_LFC 20.11.2011 19:05 #
Brawo Liverpool !
Aż zaszczyt iść jutro do szkoły , ciekawe co powiedzą koledzy którzy kibicują Chelsea .
piter25 20.11.2011 19:06 #
Torres uśmiechnięty podszedł pogadać z Lucsem i pogratulować Glenowi bramki :D
calgarylfc 20.11.2011 19:06 #
Dawno tego nie pisałem i w końcu mogę. MOTM ? All Reds !
helmoot 20.11.2011 19:06 #
dawno nie zdarłem gardła przed telewizorem! :-)))))))
OlaYNWA 20.11.2011 19:06 #
ja się popłakałam jak była 84 minuta ... 1:1... ja rycze... a chwile potem słyszę pisk... patrze 1:2 i wtedy to dopiero zaczęłam płakać xDD
OlaYNWA 20.11.2011 19:08 #
dodam,że potem płakałam ze szczęścia ;)
MakaJ 20.11.2011 19:09 #
Jak zobaczyłem Maxiego w składzie to wiedziałem że tak to się skończy ; D
FankaLFC 20.11.2011 19:09 #
Chelsea! Chelsea! Everyone can stop you now!
brandao 20.11.2011 19:10 #
Jak zwykle po strzeleniu bramki LFC odpuszcza i pozwala przeciwnikom rozgrywać. Dobrze, że dzisiaj przebłysk geniuszu Glena dał LFC zwycięstwo. Glen na prawe skrzydło za nim Kelly od następnego meczu, proszę.
LuisS 20.11.2011 19:10 #
Brawo Czerwoni!!!! Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Co prawda mieliśmy lekki kryzys po stracie bramki i prawie na zawał padłem w przeciągu kolejnych 20-30 min, ale Glen sprawił, że wykręcanie 999 nie było konieczne;) Co w ogóle dziś grali Johnson i Adam to poezja. Więcej takich meczów Panowie!
ZohanLFC 20.11.2011 19:10 #
Piękna końcówka nawet spielberg by tego tak nie wyreżyserował że Glen strzeli i to w taki sposób ;]
Mikus9 20.11.2011 19:11 #
Oglądałem tą końcówkę meczu z lekkim podenerwowaniem no ale gdy mecz się zakończył odrazu szczęśliwy , panwie gratuluje! , YNWA!!!
lenka 20.11.2011 19:12 #
Johnson zaskoczył chyba każdego. Brawo chłopaki, brawo The Reds!

lucasiu 20.11.2011 19:13 #
Świetny mecz w naszym wykonaniu. Brawo dla Adama. Naprawdę zagrał rewelacyjnie. Ciekawe co sobie pomyśleli Raul i Judasz po ostatnim gwizdku :)
Tadek 20.11.2011 19:13 #
Nie byłem, nie jestem i na razie nie będę za Maxim bo poza bramką dużo nie zrobił, ale dziękuje za to że to wykorzystał. Co do Glena to wraca do formy, bramka pierwsza klasa, no i Adam piękna Asysta, chyba Asysta kolejki, no i ładne rajdy w jego wykonaniu, i w ogóle cały zespół piękny mecz.
Dziwi mnie to że z Chelsea tak dobrze gramy, a z Swanesa tak słabo, no ale trzeba się koncentrować bo teraz jeszcze mocniejszy rywal przed Nami.
Thisu9 20.11.2011 19:13 #
Jedno pytanie.Craig jest wypożyczony czy kupiony z City?
Light 20.11.2011 19:13 #
Brawo dla chłopaków za pierwszą połowę i waleczną końcówkę ! .
Musimy przestać sie kruszyć po stracie bramki ..głowa do góry i ciśniemy ! .
Jeśli to poprawimy a Kenny zacznie stawiać na Maxiego i Bellsa to wracamy do gry ! ; D
Głowa 20.11.2011 19:13 #
@brandao
Szczera brawa, jak zdobyliśmy bramkę to aż się bałem co będzie w 2 połowie i niestety się nie zawiodłem:/ Nasi grali jakby dostali zwiotczenia mięśni - na luzie, ślamazarnie, zbyt asekuracyjnie. 1 - 0 to żaden wynik tym bardziej grając z drużyną z czołówki
impiii 20.11.2011 19:13 #
Glen Johnson jest sponsorem mojego humoru przez cały tydzień!
lucasiu 20.11.2011 19:14 #
Jasza 20.11.2011 19:14 #
W koncu doczekałem sie tego ze nasza druzyna pokaze dwóm zdrajcom gdzie jest ich miejsce Teraz jedynie Torres i Raul moga płakac, bo w LFC juz płakac za nimi nikt nie bedzie.Brawo LFC
Pepe najlepszy!
Młody 20.11.2011 19:15 #
Ja myśle że Adam się odblokował piękny mecz w jego wykonaniu walka o piłke itp. YNWA!
ipid 20.11.2011 19:17 #
Torres po meczu to chyba był zadowolony ze zwycięstwa LFC. Latał po boisku uśmiechnięty i gratulował naszym piłkarzom :D
Czarodziej 20.11.2011 19:18 #
@Thisu -> Komentatorzy się pomylili. Też to słyszałem i byłem zdziwiony. Craig nie jest na wypożyczeniu:)
ATB 20.11.2011 19:18 #
Ha ha :D Glen!
Liverpool FC to nie klub jak każdy inny, jest on wyjątkowy, można by rzec, że to stan umysłu !
Ha Ha. Oni myśleli, że mogą z nami wygrać :D
Kocham ten klub !
Głowa 20.11.2011 19:18 #
@Tadek
ale on nie miał robić nic więcej:) Maxi jak pokazał zeszły sezon jest naszym remedium na brak skuteczności pod bramką! On po prostu potrafi się znaleźć we właściwym miejsce, we właściwym czasie:) Chociażby tylko po to, że dostawić noge
helmoot 20.11.2011 19:21 #
Bellamy rozwiązał kontrakt z City i ma aktualnie dwuletnią umowę z LFC.
maciasm88 20.11.2011 19:21 #
A tak poza tym to proszę po raz kolejny o aktywacje konta na forum!!!! :)
Live 20.11.2011 19:21 #
bellamy był wolnym trasferem ...
lenka 20.11.2011 19:21 #
btw, Torres wraca do blondu. może liczy że znowu strzelać zacznie jak mu fryzura wróci :D
Steve123 20.11.2011 19:23 #
Normalnie nie wierzyłem jak Glen strzeli w ostatnich minutach ale się cieszę.Brawo The Reds
liverpoolka 20.11.2011 19:23 #
było fantastycznie!
YNWA !! 4ever.
miloslfc 20.11.2011 19:24 #
Mecz bardzo dobry dla oka... Dużo walki o piłkę, dużo zaangażowania... Od początku to Liverpool przejmował inicjatywę chociaż na początku 2 połowy coś się załamało... ;/ No ale fantastyczna parada Reiny dała nam szansę. Pochwały dla Maxiego który zasługuje aby częściej grać w podstawowej 11 tak samo Bellamy... Widzieliśmy że w tym zestawieniu nasi grają dużo lepiej niż z tym co poprzednio ( z Carrollem obok Suareza ). Mowa o Suarezie , nie grał dziś za dobrze ale starał się odbierał piłki wywalczał cornery . Bardzo dobry mecz w naszym pokonaniu i mam nadzieje że z City zagramy równie dobrze jak dzisiaj. BRAWO PANY !!!! BRAWO BRAWO BRAWO!!!!!!!!!
ATB 20.11.2011 19:25 #
Zapomniałem dodać jednej rzeczy:
Bellamy pokazał swą zajebistość przy pierwszej bramce, kiedy po klepce z Luisem, mając przed sobą tylko Cecha, nawet nie spojrzał na bramkę tylko wystawił Maxiemu ! Rewelacja!
Chelseak 20.11.2011 19:30 #
Powiem tyle: Gratuluję zwycięstwa. Coś czułem, że w drugiej połowie, gdzie atakowaliśmy, zrobicie jedną akcję i strzelicie... . U nas trzeba zmienić politykę, dawać szansę takim jak McEachran, Bertrand, a nie kupować co roku drogich graczy czy zmieniać trenerów.. . Ramires jedyny co walczył, jeździł na dupie, takich zawodników się ceni. No, ale nic. Gratuluję 3 pkt.
Batigol 20.11.2011 19:32 #
Wielka Wygrana!Glen jest Zajebisty :)
scouser1892 20.11.2011 19:33 #
Bellamy- klasa. Enrique- klasa. Pepe -klasa. Ogólnie rzecz biorąc zagraliśmy dzisiaj zajebiście.
BTW. stałem już pod punktem totomixu ze 100 w ręku i postawieniem na Liverpool, ale mieli błąd systemu. Jak się skończyl mecz to myślałem że tam pójde i rozwale im komputer.
biegunka1 20.11.2011 19:35 #
Fantastyczny prezent w moje 27 urodziny!!! Razem z moją trzymiesięczną córką skakaliśmy po całym pokoju:)
barolfc 20.11.2011 19:37 #
Pięknie, płakać mi się chce ze szczęścia
Luca Jones to dla Ciebie , trzymaj się Brad.
YNWA!
helmoot 20.11.2011 19:39 #
przy okazji, proszę o aktywację konta na forum, z góry dziękuję
scouser1892 20.11.2011 19:42 #
@Chelseak miło ,że są kibice innych klubów, którzy szanują klasę przeciwnika.
kamillo83 20.11.2011 19:42 #
Ja sie dzis poplakalem :))) Dziekuje Liverpool FC :D
ivers 20.11.2011 19:43 #
Cóż z czołówką BPL wygrywamy teraz czas zacząc wygrywać z beniaminkami.
rysio 20.11.2011 19:43 #
dobijać , dobijać i jesze raz dobijać smerfy !
seboYNWA 20.11.2011 19:49 #
gratulacje chłopaki YNWA!!
Chelseak 20.11.2011 19:50 #
scouser1892, wiesz nie należę do typu kibica, który wyzywa zawodników ze swojej drużyny, nie wyzywam drużyny przeciwnej, umiem pogodzić się z porażką. Z drugiej strony "Dzięki" tej porażce odejdzie od nas wielu sezonowców, jednak nie sprawia mi to przyjemności. Kolega niżej pisał, że się popłakał, ja także miałem nawet łzy, tyle że ze smutku.
errorinio79 20.11.2011 19:50 #
Jak ja KOCHAM ten klub !!!
myciu93 20.11.2011 19:52 #
Świetnie chłopaki :D
Ale jednego wam nie mogę wybaczyć....dlaczego "tores" nie ma podbitego oka po meczu ?? :D Usprawiedliwić was może tylko to że nie grał za długo,widocznie wiedział co się święci i ubłagał trenera żeby za nie wpuszczać go na boisko za wcześnie :D
Chelseak 20.11.2011 19:53 #
jabostyklos123, spoko, właśnie takich jak ty nie cierpię.
lukigerrard 20.11.2011 19:57 #
Ja się tak cieszyłem, że rodzice z dołu myśleli, że jakiegoś szału dostałem :D
zawiej92 20.11.2011 20:01 #
coś pięknego!!!!
Piastus 20.11.2011 20:06 #
Powiem szczerze, że przy golu Glena się popłakałem ;D Nasi zawodnicy w należyty sposób uczcili pamięć Luca Jones'a i chwała im za to YNWA
foxtrote92 20.11.2011 20:06 #
@Chelseak miło czytać takie komentarze, a nie idiotyczne komentarze co po niektórych użytkowników takich stron (których poziom intelektualny można śmiało porównać z pawianami). a'propos meczu moim zdaniem świetnie zagrał Lucas, Pepe i Adam. A i strasznie denerwował mnie Luiz :)
migda 20.11.2011 20:16 #
ale i tak komentatorzy canal+ rozjebali system mowiac ze jak cech dostanie jeszcze raz w twarz to bedzie chodzil w kasku od zbroi rycerza.
GromusYNWA 20.11.2011 20:29 #
Henderson pod koniec świetną akcyjke rozwinął! YNWA!
newhunter 20.11.2011 20:46 #
Mi nie daje spokoju myśl, że jesteśmy w stanie pokonać takich przeciwników jak Chelsea i Arsenal, a przegrywamy z benjaminkami...
Glodzilla 20.11.2011 22:05 #
To lubię! :)) I tak trzeba grać - do końca.
ZohanLFC 20.11.2011 23:03 #
Mimo wszystko pozytywnie zaskoczyło mnie to, że po meczu Torres podszedł do Glena i Maxiego pogratulować bramek. Widać że wigilia się zbliża :D