05.05.2024
17:30

Osób online 1502

Johnson graczem meczu wg fanów

W sondzie przeprowadzonej na LFC.pl Glen Johnson został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu z Chelsea. Strzelec zwycięskiego gola zdobył 43% głosów. Anglik wyprzedził Charliego Adama (26%) i Lucasa Leivę (7%).

Komentarze (8)

Thisu9 21.11.2011 20:52 #
Głosowałem na Lucasa,bo jest najbardziej niedocenionym piłkarzem w LFC.
BarLiv 21.11.2011 20:58 #
Thisu9 - i tu bym się kłócił. Każdy Lucas'a chwali jak to się poprawił i taka jest prawda, bo zrobił ogromny postęp, ale samą defensywą się nie wygra,a wg mnie najbardziej nie docenionym zawodnikiem i wielu na niego narzekają. W pierwszym meczu, to on był tym zawodnikiem, który fenomenalnie odebrał piłkę bez faulu, po której wpadł gol, a druga bramka, to jego asysta, a większość osób uważa go za wolnego i trochę spasionego, a nie raz gna do przodu, to nawet Alonso takich rajdów nie robił.

Pozdrawiam
TormenT 21.11.2011 21:30 #
Dobrze wybrana trójeczka, drodzy czytelnicy.
Swiader92 21.11.2011 22:22 #
Ja jestem pod wrażeniem gry całego zespołu
Steve123 21.11.2011 22:27 #
Tak jak to powiedział SiwyLFC, zasłużył sobie.Brawo Glen.
Głowa 21.11.2011 22:47 #
Jak dla mnie to Lucas był zawodnikiem meczu! Nie ma co Brazylijczyk jest naprawdę dominatorem środka pola, w pierwszej połowie potrafił w pojedynkę zamknąć Chelsea na ich połowie. Jego gra niesamowicie cieszy oko!
kiroll 22.11.2011 08:53 #
strzelił bramkę i uratował 3 punkty, no ale graczem meczu bym go nie nazwał
elpistoliero 22.11.2011 15:56 #
Głosowałem na Pepe Reine, gdyby nie on to stracilibyśmy bramkę na wynik 2:1 i ciężko byłoby uratować conajmniej punkt. ;D