05.05.2024
17:30

Osób online 1337

Remis po pierwszej połowie

Liverpool remisuje 1:1 na Anfield Road po pierwszej połowie spotkania z Manchesterem City. Wynik meczu otworzył w 31. minucie Vincent Kompany, który trafił do bramki po rzucie rożnym.

Goście krótko cieszyli się prowadzeniem, ponieważ już dwie minuty później w kierunku bramki Joe Harta strzelał Charlie Adam. Fatalny błąd przy uderzeniu Szkota popełnił Joeleon Lescott, który skierował futbolówkę wprost to własnej siatki.

Komentarze (12)

Stewart 27.11.2011 17:57 #
no to Reina nie wróci przed północą (00:00) ...
matti87 27.11.2011 17:58 #
Jak on wyciągnął to tymi krzywymi nogami to ja do teraz nie wiem...
RedShanks7 27.11.2011 17:59 #
Przy Adamie zaczynam przestawać tęsknić za Alonso
Alexandre 27.11.2011 17:59 #
Kurde jak strzał Adama mógł nie wpaść!!!
;D
Alexandre 27.11.2011 18:00 #
Widać że Adam wraca do formy,kiedy grał w Blackpool.Czyli dziura po Alonso załatana.
Trzeba jeszcze czekać na Stewarta i Jordana,ale dzisiaj już grają troche lepiej.
tasty 27.11.2011 18:01 #
Reina biega szybciej od Carrolla..
JAJOLFC 27.11.2011 18:01 #
Jezeli dla was LFC gra dobrze to musze rzecz ze obnizyliscie swoje wymagania co do gry naszego ukochanego klubu! Stac ich na wiecej a przede wszystkim w przerwie Kenny musi zmienic troche taktyke bo ta moim zdaniem sie nie sprawdza. LFC!!!!
Stewart 27.11.2011 18:02 #
jakby Glen trafił to, co przeleciało minimalnie nad okienkiem bramka harta, to gol kolejki :) i w top 10 bramek sezonu na pewno by się ten gol znalazł.. Ajjj szkoda ;p
kiroll 27.11.2011 18:05 #
Lucas dobrze, Adam ciut lepiej mogło by być - troszkę dokładniejsze podania ale i tak jest dobrze. Obrona ogólnie dobrze nie licząc podania do Pepe. Suarez za dużo macha łapami. Hendersona to może 3-4 razy widziałem na tym boisku. Downing trochę lepiej ale i tak słabo. Oby coś strzelili!!!

Slot: Możecie nazywać mnie Arne  (6)