05.05.2024
17:30

Osób online 1094

Skład Liverpoolu

Wracający po ośmiomeczowym zawieszeniu Luis Suarez rozpocznie dzisiejszy mecz z Tottenhamem na Anfield na ławce rezerwowych. W ataku Liverpoolu ujrzymy Craiga Bellamy'ego, Dirka Kuyta i Andy'ego Carrolla.

Liverpool: Reina; Kelly, Skrtel, Agger, Johnson; Spearing, Adam, Gerrard; Kuyt, Bellamy, Carroll.

Rezerwowi: Doni, Suarez, Henderson, Coates, Downing, Carra, Aurelio.

Tottenham: Friedel; Walker, Dawson, King, Assou-Ekotto; Parker, Livermore; Kranjcar, Modric, Bale; Adebayor.

Rezerwowi: Cudicini, Bongani, Nelsen, Rose, Luongo, Lancaster, Saha.

Alexandre 06.02.2012 20:08 #
WJReds-naucz się czytać.Niżej Air napisał,że ma drobny uraz.
Asahi 06.02.2012 20:08 #
Campoo
Dla niedowidzących, gra na lewej ; ) Dobrze, że Enrique sobie wypocznie, należy mu się.
Btw, miniaturka z galerii z dzisiejszej mgły na Anfield miażdży <3
dzelen 06.02.2012 20:10 #
Bugi daruj sobie takie komentarze.. łapka w dół..
Po meczu będziesz mówił co innego.. :)
Marcin16 06.02.2012 20:11 #
Czyżby w końcu 4-3-3? To chyba słaby mecz na eksperymenty, ale może wypalić. Tylko po wejściu wiadomo kogo
Hulus 06.02.2012 20:12 #
Zaskoczony. Szkoda braku Enrique, ale przynajmniej Kelly dostanie szansę wykazać się przeciwko Bale'owi. Martwi mnie nieco Adam, który kompletnie zawiódł ostatnio z nimi a teraz łatwiej nie będzie. Suarez z ławki to dobry straszak, obecny atak obecnie wymiata, więc może dobrze, że od razu nie wskakuje Luis do składu. Zobaczymy. Najważniejsi są dziś dwaj wychowankowie, którzy muszą zatrzymać Bale'a i Modrica.
Lfciorek 06.02.2012 20:13 #
Heh ... Znowu cała nadzieja w Tobie Craig !
myciu93 06.02.2012 20:13 #
GO GO THE REDS !!!!
synek 06.02.2012 20:14 #
Nie najgorzej panie Dalglish z desygnowaniem 11-tki meczowej. W drugiej połowie na zmęczoną obronę kogutów wpuszczamy za Carolla - Suareza i za Kuyta - Downinga i będzie ogień. Jedziemy z nimi....zemsta będzie słodka. C'mon The Reds
tasty 06.02.2012 20:14 #
Suarez sam może siedzieć na ławce, patrząc na rezerwę Tottenhamu.
Jaquar 06.02.2012 20:15 #
Wrzawa kibiców na cześć Suareza podczas jego wejścia zmiecie Spurs z boiska.
mich4q 06.02.2012 20:16 #
*Liverpool: Reina, Johnson, Kelly, Carragher, Agger, Skrtel, Spearing, Kuyt, Gerrard, Adam, Carroll, Bellamy.

Ławka rezerwowych: Doni, Suarez, Hendo, Coates, Downing, Carragher, Aurelio.

*Tottenham: Friedel, Walker, Dawson, King, Assou-Ekotto, Livermore, Parker, Krancjcar, Modric, Bale, Adebayor.

Ławka rezerwowych: Cudicini, Bongani, Nelsen, Rose, Luongo, Lancaster, Saha.
Muszka 06.02.2012 20:17 #
Piotrek, bardziej bym się bał Bale vs Johnson.
John 06.02.2012 20:17 #
Shelvey się dziś na ławkę nie załapał. Maxi już od kilku spotkań się na nią nie łapie. Przed Kellym dziś prawdziwy test. Suarez wchodzi z ławki w drugiej i strzela na 3-0;d
ciacho45 06.02.2012 20:19 #
Nie ma co się bać :P Kelly da rade jak i wszyscy dzisiaj będzie mecz tak czuje po kościach :) 2-1 dla Czerwonych :)
Valdes 06.02.2012 20:20 #
Słabiutka ławka Tottenhamu ;)
w0rst 06.02.2012 20:21 #
Niewiadomo w jakiej Luis jest formie. Ludzie pomyślcie!
Pawlak72 06.02.2012 20:22 #
Nie znam żadnego piłkarza z ławki rezerwowych Tottenhamu :)
LIVERO 06.02.2012 20:22 #
Strelaj Andy, strelaj !
lucimar03 06.02.2012 20:22 #
Słusznie że Luis wejdzie z ławki w ten sposób King oszczędził mu ogromnej presji . Tylko mam nadzieje na szybko zmianę na początku 2 połowy :) go go RED
Ciuras 06.02.2012 20:22 #
Kelly vs. Bale & Spearing vs. Modric! Odwdzięczcie się chłopaki Kenny`emu za zaufanie! Wierzymy w WAS!!!
RedWojtus 06.02.2012 20:22 #
Może się mylę, ale ja osobiście się cieszę, że Andy gra
matys551 06.02.2012 20:23 #
Modric-Bale-Ade.. ciężko będzie odciąć od podań dryblasa i dwóch sprinterów wystawiając młokosów po ich stronie. Kelly i Spearo mają cholernie ciężkie zadanie. Niech ich Fowler błogosławi. Kuyt najzwyczajniej w świecie dzisiaj będzie zap... i nie ma, że boli. Mam nadzieję, że to nie jest żadna mgła, tylko specjalny gaz przeciwko kogutom prosto od niemieckich farmerów...
Rogi1012 06.02.2012 20:23 #
Hmm , mimo że nie mam zaufania do Adama , w ostatnim meczu dwie asysty , więc licze na kolejne ;]
Marcin16 06.02.2012 20:23 #
będzie dobrze, o ile czegoś nie spier*** w pierwszej połowie, jak rok temu. Bo w drugiej będzie świeży Suarez i Downing, a z drugiej strony podmęczeni Modrić i Bale.
Ralf088 06.02.2012 20:24 #
Może i mają słabą ławkę ale za to mają piekielnie mocną 11. Cel na dzisiejszy wieczór: WYGRANA !
DrFeelgood 06.02.2012 20:25 #
Kenny w myśl zasady: zwycięskiego składu się nie zmienia.
Gerrard jest wyjątkiem. Czy Suarez zaliczy wejście smoka?!
Głowa 06.02.2012 20:25 #
Mnie jakoś Johnson nie przekonuje na lewej stronie. Oczywiście jest to chyba najlepsze rozwiązanie z obecnie możliwych pod nieobecność Enrique, bo niestety nie wiadomo w jakiej formie jest Aurelio. Dziwi mnie brak Shelveya chociażby na ławce:/ Kenny chyba wyciągnął wnioski z meczu z Wilkami i stawia na sprawdzone konie w ataku. Bardzo dobrze! Ofensywna gra to podstawa, bez strachu, dominacja i szarża na bramkę rywala od pierwszej minuty!!
cwirek90 06.02.2012 20:26 #
Że tak powiem... Spurs są do je*nięcia!
pspgor 06.02.2012 20:26 #
Jestem ciekawy jak warunki naturalne wpłyną na grę :)
Coś czuję, że Agger, Skrtel oraz Andy mogą postraszyć w rzutach rożnych.
czerwony123 06.02.2012 20:27 #
Kenny swojego pupilka sadza na ławce. Oby to oznaczało, że nie będziemy oglądać Anglika tak często jak dotychczas. Na razie na to nie zasługuje. Góra co 2-3 mecz + ogony. Nie ma Jonjo, ale to szczegół. Przecież odebraliśmy mu regularne występy w BP, by oglądał takie mecze z trybun :/ . Oj Kenny, Kenny, kto Cię chłopie zrozumie...
janek667 06.02.2012 20:31 #
co za ławka!
gizun094 06.02.2012 20:31 #
4-3-3 bedzie dobrze
Licznerek 06.02.2012 20:32 #
No tak, jest Carroll, tylko kto te piłki będzie mu dogrywać? Johnson z lewej nogi nie dokopie, co już widzieliśmy nie raz, a jak przerzuci na prawą to akcja straci na tempie i Carrollowi będzie dużo ciężej zrobić pożytek z dośrodkowania. Kelly za często włączać się pewnie nie będzie. Pozostaje sam Kuyt i Gerrard z Adamem, bo Bellamy grając po lewej stronie, będzie schodzić z piłką do środka boiska i szukać krótkich wymian aniżeli wrzutek.
barolfc 06.02.2012 20:33 #
Uwielbiam Liverpool w 4-3-3. Dziwi fakt Hendersona na ławce który u Króla był pewniakiem.Dzięki Spearingowi i Adamowi Gerro będzie nieco bardziej ofensywnie grał (mam nadzieję )
Do boju, Spursy są do pobicia !
YNWA!
Thisu9 06.02.2012 20:33 #
Tak jak chciałem.Świetny skład i mocna ławka.Martwi mnie tylko brak Maxiego na ławce.
Stewart 06.02.2012 20:34 #
Zatrzymać Adebayora, Modricia i Bale1a i będzie dobrze:)
Wspaniale, że Van der Vaart nie gra. Jest szansa ich pokonać. Go Go The Reds!
Swiader92 06.02.2012 20:37 #
myśle że dobrze zrobił Kenny. Carroll, Kuyt i Bellamy ostatnio bardzo dobrze grali. Suarez wejdzie w drugiej połowie
Eric5 06.02.2012 20:39 #
tak dla info. Redknapp nie zdąży na mecz . Była awaria helikoptera/samolotu który miał go przywieść na mecz i będzie jechał drogą .

Co do składu to ok tylko Suareza za Carrola i będę mega happy :]
Nev3rAl0ne 06.02.2012 20:40 #
Jeśli zatrzymamy Modrica, który rozgrywa wszystkie akcje Tottenhamu i zatrzymamy Bale-a to o wynik powinniśmy być spokojni.
Ławka dzisiejsza robi wrażenie, w przeciwieństwie do ławki Tottenhamu.
3pkt muszą zostać na Anfield, YNWA ! :)
Live 06.02.2012 20:42 #
zwycięskiego składu się nie zmiania;). plan jest identyczny jak na united; pierwsza połowa: rożne - nadzieja, druga połowa wchodzi czarny koń Luis Alberto i pokazuje na co go stać. oby się powiódł:)
pepo30 06.02.2012 20:48 #
takim skaladem jaki mamy dzis spewnoscia dowalimy koguta a luis strzeli im jedna z 2 bramek 2-1 dla TheReds
Light 06.02.2012 20:49 #
Miał być Suarez - Carroll - Bellamy , ale tak tez jest zajebiście .
Ralf088 06.02.2012 20:49 #
wejdzie sobie na strone Drhtv i tam będzie transmitowany mecz z Canalu + Sport ;)
Pippen 06.02.2012 20:52 #
Panowie mam dzisiaj taka pakę, że czuję dzisiaj że tottenham pojedzie pociągiem do domu i to pośpiesznym :)
Ralf088 06.02.2012 20:55 #
Jak mówi Twarowski, siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy ;] YNWA !
Pippen 06.02.2012 20:58 #