05.05.2024
17:30

Osób online 1022

Morgan załatwia Everton na cacy

Adam Morgan dwukrotnie trafił do siatki Evertonu, a Liverpool ograł w dzisiejszych mini derbach swojego przeciwnika 3-1. Jack Dunn wysunął The Reds na prowadzenie strzałem z 25 metrów, ale jeszcze przed przerwą Toffiki doprowadziły do wyrównania.

Kilka minut po wznowieniu gry młody napastnik dał Liverpoolowi prowadzenie 2-1. Później nasz numer 9 po asyście z prawej strony Jordana Ibe'a skierował ponownie piłkę do siatki rywali.

Morgan mógł skompletować hattricka, jednak nie wykorzystał rzutu karnego.

Liverpool team: Belford, McLaughlin (Hatch), Regan, Rafferty, Baio, Ibe, Dunn (Mukendi), Morgan, Peterson (Nacho), Lussey.