PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 2106

Gerrard: Czas na zwycięstwo


Kapitan the Reds Steven Gerrard stwierdził, iż nadszedł czas na to, aby w końcu przerwać okres sześciu lat bez zdobytego trofeum na Anfield. Zwycięstwo FA Cup w 2006 roku, kiedy Gerrard odegrał kluczową rolę, było ostatnim znaczącym triumfem Liverpoolu.

W następnym roku the Reds zmierzyli się w finale Ligi Mistrzów z AC Milanem, ale nie udało im się wtedy zwyciężyć.

Gerrard zamierza poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa, choć będzie to jego pierwszy mecz z Liverpoolem na Wembley.

- To ma ogromne znaczenie. Wszyscy w klubie wykonali ciężką pracę, abyśmy mogli zagrać na Wembley - powiedział dla LFC.tv.

- Teraz czeka nas kolejne trudne wyzwanie, ponieważ trzeba pokonać w finale Cardiff.

- Zbyt długi okres minął od kiedy uczestniczyliśmy w finale na Wembley (16 lat) i odkąd zwyciężyliśmy w jakiś istotnych rozgrywkach.

- Nadszedł czas, aby odświeżyć trochę klubową gablotę z pucharami.

Kuzyn Stevena Gerrarda, Anthony również będzie brał udział w tym finale, ale stanie po drugiej stronie boiska. Kapitan Liverpoolu jest zdeterminowany, aby odnieść wygraną w rodzinnej potyczce.

- Mam nadzieję, że pójdzie mu dobrze w finale, ale wierzę, iż po końcowym gwizdku to on będzie czuł rozczarowanie - powiedział angielski pomocnik.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (2)

Perry 24.02.2012 22:30 #
Bądź co bądź, puchar zostanie w rodzinie :P
ololfc 25.02.2012 00:19 #
Jedyne co może nam odebrać puchar to mecz życia bramkarza w połączeniu z słupkami i poprzeczkami :)

Pozostałe aktualności

Nie żyje Diogo Jota (121)
03.07.2025 10:36, Piotrek, Liverpool Echo
The Reds zarobią na kolejnym transferze Clarka (0)
02.07.2025 17:44, Ad9am_, thisisanfield.com
Pożegnanie Quansaha z klubem i kibicami (1)
02.07.2025 17:36, Bartolino, liverpoolfc.com
Liverpool nie chce przepłacać za Guehiego (3)
02.07.2025 17:13, Bartosz_Becker, thisisanfield.com