13.05.2024
21:00

Osób online 1125

Debiut Joao Carlosa Teixeiry

Portugalska gwiazda młodego pokolenia, Joao Carlos Teixeira zadebiutował w barwach Liverpoolu w sobotni poranek, podczas towarzyskiego spotkania drużyny U-18, wygranego z Exeter 8:1.

Środkowy pomocnik, który przybył do Akademii ze Sportingu Lizbona rozegrał 25 minut w drugiej połowie.

Reprezentant młodzieżowej reprezentacji Portugalii nie grał w meczach Akademii w zeszłym sezonie z powodu drobnych problemów z plecami, teraz jednak, kiedy powrócił do pełnej sprawności, regularnie będzie pojawiał się w Kirkby w tym sezonie.

Młodzieżowa drużyna Exeter przybyła na poranny mecz z zespołem Liverpoolu, w którego szeregach pojawiło się kilku zawodników rezerw the Reds, w tym Michael Ngoo i Toni Silva, który spędził ostatnią część poprzedniego sezonu na wypożyczeniu w Northampton Town.

Jordan Sinclair strzelił hat-tricka, a pozostałe bramki były autorstwa Silvy, Sama Gainforda, Kristoffera Petersona, Marca Pelosiego i Danny'ego Smitha.