13.05.2024
21:00

Osób online 1227

Bellamy wystąpił dla Wielkiej Brytanii

Craig Bellamy zagrał w przegranym 0-2 spotkaniu reprezentacji Wielkiej Brytanii z Brazylią, rozegranym na Riverside Stadium. Dla obu ekip był to mecz przygotowawczy do zbliżającej się olimpiady.

Drużyna Stuarta Pearce'a straciła pierwszego gola w 12 minucie. Neymar dośrodkował futbolówkę na głowę Sandro, który przerzucił piłkę nad Jasonem Steele'm i było 0-1.

Goście podwyższyli wynik meczu przed przerwą. Hulk wygrał pojedynek biegowy z Micah Richarsem na prawej flance, a później został faulowany w polu karnym. Rzut karny bezbłędnie wykorzystał Neymar.

Gracz Liverpoolu został zmieniony w 60. minucie spotkania. Teraz skrzydłowy musi skupić się na pierwszym meczu olimpijskim przeciwko Senegalowi. Spotkanie zostanie rozegrane 26 lipca.

Drugim meczem Wielkiej Brytanii w grupie A będzie starcie z drużyną Zjednoczonych Emiratów Arabskich 29 lipca. 1 sierpnia brytyjski zespół stoczy bój z reprezentacją Urugwaju, w której gra Luis Suarez.