13.05.2024
21:00

Osób online 1236

Remis z Toronto

Liverpool zremisował 1:1 z Toronto FC w swoim pierwszym przedsezonowym meczu towarzyskim. Po pierwszej połowie bez goli, gospodarze w drugiej odsłonie jako pierwsi zdobyli bramkę. Gola dla kanadyjskiego zespołu zdobył Amarikwa w 58. minucie. The Reds wyrównali 11 minut później za sprawą Adama Morgana.

Na placu gry w drugiej części spotkania pojawił się Lucas Leiva, który wrócił nareszcie do pełni sprawności po długiej kontuzji więzadła.

Komentarze (15)

Bozno1892 22.07.2012 00:17 #
taki sobie mecz 1 koment :D
krystianYNWA 22.07.2012 00:18 #
Będzie wstawiony skrót bądź cały mecz? Nie załapałem się by oglądać na żywo a z miła chęcią zobaczyłbym jak wychodzi styl, namiastka nowej taktyki :)
Glodzilla 22.07.2012 00:20 #
Suso jest świetny, mógłby tylko troszeczkę przypakować :) Dobrze widzieć Lucasa, a Cole powinien uczyć Adama, jak podbijać piłkę!
Light 22.07.2012 00:20 #
Suso musi grać w pierwszym składzie !
AdasLFC7 22.07.2012 00:20 #
Suso,Pacheco,Sterling. Do 1 składu ich dac! :)
esto 22.07.2012 00:23 #
asysta Sterlinga nie przysłoniła jego 10. strat.
Jedno dobre podanie BR.
Wślizg Shelveya na początku drugiej połowy pozamiatał, ogólnie przypakował, także bójcie się sodomici.
Suso 4+
mancHATER 22.07.2012 00:27 #
50 kilogramowy flano wpada na 80 ( jak nie wiecej) kilogramowego bramkarza a ten robi salto w powietrzu lol WTF ? Ogólnie Mecz jak przystało na REZERWY :) dobranoc
PlaSt87 22.07.2012 00:31 #
Serce mi biło mocniej jak wychodzili Nasi na to spotkanie... Ale to co się działo we mnie jak zobaczyłem Lucasa to jest nie do opisania :) . Ogólnie na -1 z tyłu na +1 z przodu... Gra wporzo :) . Suso to ja chce widzieć conajmniej na naszej ławce, ten chłopak zasługuje na pierwzy zespół.

Czekam na Rome!
MiloszLFC 22.07.2012 00:39 #
Ja tam wole zozole :D , ludzie nie ma się co spinać to pierwszy sparing i do tego w większości grany przez młodzików :) Czekamy na Rome , miłej nocy wszystkim życzę :)
Sirradix92 22.07.2012 00:49 #
Brawo dla Suso,Daniego, Aquy...Wielkie minusy dla J.Cole i Adama. Z taką grą i tygodniówką w tym wieku po prostu panowie nie przystoi ;) Czekam na kolejne spotkania i grę w której bd mieli więcej okazji. Cieszą szanse dla młodych:)
żółtoczerwony 22.07.2012 01:17 #
Robinson za 2-3 lata na lewą obrone. Suso za 2-3 lata- następca Gerrarda, Steling za 3-4 lata- skrzydłowy. Mamy perspektywy, żeby tego nie spaprać, bez dużych nakładów finansowych możemy mieć w przyszłości klasowy zespół :)
Qba10 22.07.2012 01:52 #
jak dla mnie sterling suso i dani na plus. adam aqua minus, cole jeszcze wiekszy minus, jak dla mnie pierwszy do odstrzalu. wg mnie morgan poza golem(z metra do pustej bramki) nie okazal nic.
1010Arx 22.07.2012 08:31 #
O matko:P wchodzac na strone bylem pewien ze na zdjeciu jest Gerrard:P A to Morgan:P Wiem ze to nic nie znaczy ale...ale:P
Powodzenia w dalszej karierze:)
Tadek 22.07.2012 10:31 #
Mi bardzo podobała się wczoraj gra Shelvey'a.
LuisS 22.07.2012 11:37 #
Foggy* to jest właśnie umiejętność rasowego snajpera. Znaleźć się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie i strzelić bramkę. Morgan to potrafi, bo w rezerwach notorycznie pokonywał bramkarzy rywali. Ma chłopak talent, a to czy jest niewidoczny cały mecz to nie ważne. Liczy się ta jedna jedyna akcja.