Osób online 1959

Borrell gotowy na mecz z Interem


Rodolfo Borrell ma nadzieję, że jego młody zespół wykorzysta okazję w tegorocznych rozgrywkach NextGen Series, które Liverpool rozpocznie od trudnego wyjazdu do Mediolanu na mecz z Interem w środę.

The Reds w grupie rywalizować będą jeszcze z norweskim Rosenborgiem i Borussią Dortmund.

W ostatnim sezonie podopieczni Borrella przegrali w półfinale z Ajaxem, jednak w meczu o 3 miejsce byli górą nad Marsylią.

W tegorocznych rozgrywkach, NextGen Series nabierze jeszcze większego splendoru za sprawą takich ekip jak Barcelona, CSKA Moskwa, Chelsea, Arsenal czy PSG.

- Nie będziemy mieć łatwego zadania, gdyż trafiliśmy do mocnej grupy i na początek czeka nas niezwykle ciężki mecz z Interem.

- Triumfowali w NextGen Series w poprzednim sezonie. To grający mocny, fizyczny futbol zespół. Rywalizacja z nimi będzie dla nas wielkim testem.

- W ostatnim sezonie udało nam się skończyć ten turniej na 3 miejscu wśród 16 uczestniczących drużyn i było to wspaniałe dokonanie. Stawaliśmy do pojedynków z kilkoma świetnymi przeciwnikami. Chłopcy mogli się wiele nauczyć.

- W tym sezonie będzie naprawdę ciężko, gdyż do rywalizacji stają chłopcy urodzeni od 1994 roku. W ostatnim roku dysponowaliśmy lepszą kadrą i nie możemy już skorzystać z usług kilku zawodników.

- Zespół przeważnie będzie się składał z chłopaków z drużyny U-18 i dla nich to świetna okazja rywalizacji na wyższym poziomie.

- Dla tych zawodników to niesamowita okazja na najlepszą naukę z możliwych.

- Podchodzimy do tego z optymizmem i postaramy się o dobre rezultaty - podsumował Borrell.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (1)

Izzy 18.09.2012 11:07 #
Trzymam kciuki.

Pozostałe aktualności

Heitinga zostanie trenerem Ajaxu  (1)
31.05.2025 13:45, PiotrKukczynski1992, liverpoolfc.com
Mistrzowska kampania oczami Sipke Hulshoffa  (0)
31.05.2025 13:00, Bartolino, liverpoolfc.com
Lijnders dołącza do sztabu Guardioli  (16)
31.05.2025 11:02, Olastank, The Athletic
Wywiad z Frimpongiem po podpisaniu kontraktu  (1)
31.05.2025 04:18, GingerElf, liverpoolfc.com
Frimpong to nie TAA – ale ma swoje atuty  (3)
31.05.2025 01:50, Bartolino, Sky Sports
Poznaj Jeremiego Frimponga - 10 faktów  (0)
30.05.2025 20:36, Bajer_LFC98, liverpoolfc.com
Frimpong: Liverpool to inny poziom  (0)
30.05.2025 19:33, Wiktoria18, liverpoolfc.com