05.05.2024
17:30

Osób online 1268

Cole strzela dla U-21

Joe Cole w dobrym stylu powrócił po kontuzji, strzelając wspaniałą bramkę w wygranym 3:0 przez Liverpool U-21 spotkaniu przeciwko Fulham w poniedziałkowe popołudnie.

Numer 10. the Reds spędził na boisku 60 minut i odegrał ważną rolę w dobrej postawie zespołu Rodolfo Borrella.

Adam Morgan w drugiej połowie podwyższył zaś wynik na 2:0, zanim Kristjan Adorjan swoim trafieniem przypieczętował ostateczne zwycięstwo.

Podopieczni Borrella zaprezentowali się bardzo dobrze, a młodzieżowy reprezentant Portugalii, Joao Carlos Teixeira zadebiutował w zespole U-21 jako zmiennik w drugiej części meczu.

Liverpool U-21: Gulacsi, McLaughlin, Wilson, Sama, Sokolik, Coady, Morgan (Ibe), Roddan, Ngoo, Adorjan (Teixeira), Cole (Pelosi). Niewykorzystane zmiany: Nacho, Ward.