05.05.2024
17:30

Osób online 1123

Znakomity występ U-18

Liverpool U-18 popisał się fantastyczną formą, pokonując w sobotnie popołudnie na swoim boisku 3:0 Middlesbrough. Podopieczni Steve'a Coopera nie zaliczyli może udanego początku sezonu, dwukrotnie remisując i przegrywając, jednak po zeszłotygodniowej wygranej z Fulham po raz kolejny zdobyli komplet punktów.

Gdyby nie strzały w słupki i poprzeczki oraz znakomity występ bramkarza gości, Jamesa Montgomery'ego, końcowy rezultat byłby jeszcze bardziej imponujący.

Wynik meczu otworzył w 19. minucie Daniel Trickett-Smith, wymijając dwóch rywali i oddając strzał lewą nogą.

Po 30 minutach gry podwyższył Jordan Lussey, który wykorzystał znakomite podanie Krisa Petersona i trafił w górny róg bramki.

W 39. minucie najmłodszy w historii klubu piłkarz pierwszego składu, Jerome Sinclair pokonał kilku obrońców Middlesbrough, a na końcu także ich golkipera i ustalił wynik spotkania na 3:0.

Liverpool U-18: Fulton, Quirk, Maguire, Jones, Heaton, Baio, Peterson (Brannagan), Lussey, Sinclair, Trickett-Smith (O'Hanlon), Gainford (Randall)