05.05.2024
17:30

Osób online 979

Udany debiut Sterlinga

Raheem Sterling zaliczył imponujący debiut w reprezentacji Anglii U-21, przyczyniając się do zwycięstwa Synów Albionu 1:0 nad Serbią w piątek wieczorem na Carrow Road.

Skrzydłowy Liverpoolu znalazł się w wyjściowym składzie i w trakcie 65 minut, jakie spędził na boisku popisał się kilkoma dobrymi akcjami.

W pierwszej połowie doskonale podał do Thomasa Ince'a, jednak były gracz Liverpoolu nie zdołał umieścić piłki w siatce.

Zespół Stuarta Pearce'a zapewnił sobie jednobramkową zaliczkę przed rewanżowym spotkaniem fazy play-off eliminacji do Mistrzostw Europy za sprawą zawodnika West Bromwoich Albion, Craiga Dawsona, który wykorzystał rzut karny.

Kapitan młodych Anglików, Jordan Henderson rozegrał pełne 90 minut na pozycji środkowego pomocnika i był bliski zdobycia bramki pod koniec pierwszej połowy, gdy jego strzał przeleciał tuż obok słupka.

Pozostali gracze the Reds - Jack Robinson oraz Andre Wisdom (z powodu kontuzji - przyp. red.) nie pojawili się na murawie.