05.05.2024
17:30

Osób online 1181

Bez goli do przerwy

The Reds bezbramkowo remisują po pierwszych 45 minutach meczu z Anży na Anfield. Podopieczni Brendana Rodgersa starali się przełamać defensywę gości, a przed najlepszymi szansami na zdobycie bramki stawali Jonjo Shelvey i Glen Johnson, jednak golkiper rosyjskiego klubu nie pozwolił im na umieszczenie piłki w siatce.

Komentarze (43)

cryptic 25.10.2012 21:52 #
Nuuuuuda + Downing powinien wracać z Anży, oczy już bolą..
snuffer135 25.10.2012 21:52 #
Co robi Gerrard?
pinki 25.10.2012 21:53 #
Suarez-ogarnij sie chłopie...
Pipi 25.10.2012 21:53 #
akurat taki sędzia by sie przydał w PL. BRAWO!
mrozon 25.10.2012 21:53 #
DOWNING do zmiany , praktycznie nie istniejemy w ataku co z tego że utrzymujemy się przy piłce jak nasza prawa strona nie istnieje ?
Sam Suarez nie przejdzie 3 czy 4 obrońców , potrzebuje wsparcie skrzydłowych ktorego nie dostaje...
Xabi14Alonso 25.10.2012 21:54 #
Zaczynam żałować że wczoraj oglądałem Borussia-Real ;)
FerroLFC 25.10.2012 21:54 #
Downing na ławe za Sterlinga i będzie ok :P

Brendan musi dać pograć razem Sterlingowi i Assasidiemu bo obaj są koksiarscy ;)
gardanawszystko 25.10.2012 21:54 #
"Suarez-ogarnij sie chłopie..." on raczej chyba nie może sobie niczego zarzucić wiec ziomus ty sie ogarnij !!!!
antistar 25.10.2012 21:55 #
HEJT MODE ON
zakulfc 25.10.2012 21:55 #
NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUDA!

NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUDA!
Rabik90 25.10.2012 21:55 #
anzy gra jak stoke. Ciężko będzie coś strzelić.
BuryZenoslaw 25.10.2012 21:57 #
Tak tak Downing do zmiany! ... Popatrzcie jak gra Gerrard. Kolejny bardzo słaby mecz w wykonaniu naszego kapitana.
peme88 25.10.2012 21:57 #
Jestem nie mile zaskoczony Shelveyem. Downing jak Downing nic nie wnosi jak zwykle.
Asahi 25.10.2012 21:59 #
Gerrard na plus? Za długie piły do nikogo czy za pressing? A może za wychodzenie do piłek od Suareza? Toż to Downing wygląda o klasę lepiej od naszego kapitana dziś...
Liczę, że w 2 połowie chłopaki zepną poślady, bo nie widzę na boisku najlepszej drużyny Premjer Ligii :)
jOpek 25.10.2012 21:59 #
Downing na + o co wam chodzi ?
Marcin16 25.10.2012 22:00 #
na razie jest spoko, Young Boys prowadzą z Udinese, więc sytuacja w tabeli prawie się wyrównuje
TomOLFC1993 25.10.2012 22:00 #
Zwykła gierka treningowa na utrzymanie.
mrozon 25.10.2012 22:00 #
Ej powiem wam tak , wiele osób może się ze mną nie zgadzać ale nasz kapitan to już nie ten sam zawodnik co 2-3 lata temu. Mam ogromny szacunek do niego ale wydaje mi się że nasz kapitan nie jest już w stanie zagrać każdego meczu na najwyższym poziomie. Widać to coraz częściej to nie ten sam Gerrard nie widać tego przeglądu pola , strzału z dystanu co cechowało naszego kapitana jeszcze pare lat temu..
Zita 25.10.2012 22:00 #
Gerrard i Suarez słabo, co jak co, ale od nich musimy wymagać zdecydowanie lepszej gry
vitas 25.10.2012 22:00 #
Jaka nuuuuuuuuuudddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
Tempo poprostu rozwaaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllaaaaaaaaa!!! Po co wpuszczac na plac gry ludzi ktorych malo obchodzi co sie dzieje na boisku. Ja pitole. STADION CISZA,BIBLIOTEKA, CZYTELNIA!!! Wystarczy ze ruskie troche odwazniej zagraja i bedzie zle
Choto 25.10.2012 22:02 #
Słabiutki mecz w naszym wykonaniu, oby w drugiej połowie poszło nam lepiej do boju Lfc!!!
NapoLive 25.10.2012 22:05 #
W drugiej się obudzą, w końcu należałoby to wygrać i już. . .
gardanawszystko 25.10.2012 22:39 #
czy ja tylko widze ze potrzebna jest zmiana?
Gagarin
W takim bądź razie sędzia powinien zostać zawieszony na jakiś czas bo przecież nie mogą mieć miejsca takie sytuację,że arbiter nie zna przepisów.!
TomOLFC1993 25.10.2012 23:13 #
Założę się, że jakby taką bramkę jaką zdobył Agger strzelił ktoś od SAFa to zaliczyli by ją za 3 :)

Slot: Możecie nazywać mnie Arne  (1)