05.05.2024
17:30

Osób online 1117

Przegrywamy do przerwy

Po pierwszej połowie zawodnicy Liverpoolu zasłużenie przegrywają u siebie ze Swansea 0:1. The Reds dali się zdominować po pierwszym kwadransie, aż w końcu przewagę gości na gola zamienił Flores. W drużynie Czerwonych należy jednak wyróżnić Stewarta Downinga, który jako jeden z nielicznych próbował realnie zagrozić bramce przeciwnika.

Komentarze (34)

Bozno1892 31.10.2012 21:52 #
Łącznie oddano 997 głosów. w Sondzie ;D A co do meczu słabo gramy początek dobry , dobry szybki pressing , ale coś nie idzie :( im dalej tym coraz grożej
AdasLFC7 31.10.2012 21:52 #
P A D A K A ;/
Zubol89 31.10.2012 21:52 #
Ciekawostka: Joe Cole za swoje nietuzinkowe umiejętności przekazywane zespołowi zarabia w przeliczeniu około 500 000zł tygodniowo, słownie: pół miliona złoty.
BasistaJB 31.10.2012 21:52 #
Jeszcze jakieś ALE odnośnie wizji naszego trenera?
Zochan 31.10.2012 21:52 #
Cieniutko to wygląda, pomimo tego że gra rezerwowy skład to chyba wypada troszkę powalczyć tym bardziej że gramy na Anfield co nie?
Nie mamy napastnika dzisiaj, niestety. Yesil do zmiany.
buh 31.10.2012 21:53 #
Druzyna Laudrupa, pokazuje jak powinna grac druzyna Rodgersa z silniejszymi od siebie.
tachi 31.10.2012 21:53 #
jak dla mnie Stewart w ostatnich dwóch meczach w których grał pokazał że należy dać mu szanse w jakimś poważniejszym spotkaniu. Mam nadzieję że to odrobimy!
NorbertYNWA 31.10.2012 21:53 #
Wkurzaja mnie juz Ci kibice na Anfield, chodza na mecze od niechcenia, albo jak na piknik, kibice Swansea caly czas stoja i dopinguja, a "nasi" cykaja foty, jedza, spia...WTF ?!
Lfciorek 31.10.2012 21:53 #
Swansea z Rodgersem/ Swansea bez Rodgersa, tak czy inaczej nas połyka. Szkoda, będzie odpaść z pucharu. Gramy jak kompletni impotenci. Liczyłem na jakiś remisik i karne, ale ten śmieszny hiszpan rozwjał moje wątpliwości.
LivFan 31.10.2012 21:53 #
Hah zdjęcie w newsie powala :D a tak na serio niech chłopaki bardziej się postarają, nie będzie tragedii dla mnie jak odpadną, ale niech chociaż coś pokażą.
PaLeTLFC 31.10.2012 21:53 #
Swansea pokazuje nam tike-takę ;/
Piotrek7LFC 31.10.2012 21:53 #
Obrazek bardzo adekwatny.

PS- Czy na lewej obronie w Swansea gra Rick Ross?
buh 31.10.2012 21:54 #
Druzyna Laudrupa, pokazuje jak powinna byla grac druzyna Rodgersa z silniejszymi od siebie.
RedFulBad 31.10.2012 21:54 #
Joe Cole jeszcze jest piłkarzem?
Lfciorek 31.10.2012 21:55 #
Apropo Cole'a :

"Kończ, waść wstydu oszczędź".
radoLFC 31.10.2012 21:55 #
Trzeba przyznać że zgrane to Swansea, idealnie wyszedł im ten korner. Myślę że niezbędny będzie Suarez on będzie wymagał "bardziej troskliwej" opieki od obrońców, a wtedy może Downing albo Shelvey coś strzeli. Mam nadzieję że druga połowa będzie nasza YNWA
Jack92 31.10.2012 21:55 #
Jeżeli chodzi o Cole'a to jestem za tym by jak najszybciej opuścił klub. Nie tylko ze względu na to że mało robi, że gra rzadko a jak już gra to nie najlepiej ale ze względu na ZAROBKI

I nie nazywajcie mnie że nie zasługuje na miano kibica Liverpoolu itp... Kurczę, kogo innego byśmy już sprzedali dawno a go musimy trzymać ale nie wiem po co.. :/
Jack92 31.10.2012 21:57 #
Właśnie, w przypadku remisu w pucharze ligi angielskiej jest mecz rewanżowy czy dogrywka?
Eric5 31.10.2012 21:57 #
Zmienić Cola bo się czuję jakbyśmy grali w 10. Za niego Suso lub SG i Suarez za Yesila. Potem jeszcze Winsdom za Hendersona.
JarisWojnarez 31.10.2012 21:57 #
Suarez za Yesila i bedzie w porządku . tak myśle...
Atakujemy w drugiej połowie
Dym 31.10.2012 21:58 #
Czyba przegapiłem czerwoną kartke dla Cole. Wie ktoś w jakich okolicznosciach ją dostał?
radoLFC 31.10.2012 22:00 #
Dobrze że napisaliście - Joe Cole do zmiany, bo zapomniałem że gra :)
Lucaas 31.10.2012 22:00 #
Gerrard już przyszykowany, jako kapitan :)
Level 31.10.2012 22:00 #
Gerrard wejdzie na drugą ale za kogo niewiem może za Cole'a
Uziman 31.10.2012 22:01 #
Widzac ze Suarez wchodzi w 2 polowie
i chyba SG
BobMarleyLFC 31.10.2012 22:02 #
Śmiejecie sie z Cole'a, a Yesil do największe gówno tego meczu...
Bozno1892 31.10.2012 22:04 #
Fajnie że usuwacie komentarze , a tak za pozatym chciałem by Suso za Cole'a weszedł wydaje mi sie ze by dal nam dużo dobrego.
radoLFC 31.10.2012 22:04 #
@BobMarleyLFC

raczej ubolewamy nad jego obecnością, niestety
raffal 31.10.2012 22:04 #
Czemu wszyscy są tak pesymistycznie nastawieni. Ja licze n wygraną w drugiej połowie.
klosinho 31.10.2012 22:05 #
Słabiutko, a ostrzeżenia były kilka minut wcześniej. Yesil sam nie da rady choć nawet coś tam próbuje. Za to w duecie z Pacheco może byłoby lepiej. Cóż trzymam kciuki za Naszych
Pustelnik 31.10.2012 22:06 #
Czerwoni nie dostają chyba żadnego dodatku motywującego za strzeloną bramkę czy wygraną.
Zastanawiałem się podczas przerwy czy to, aby na pewno nasi wyszli na boisko, aby grać w piłkę.
Bozno1892 31.10.2012 22:06 #
Szkoda że nie strzelił choć tak naprawde licze na remis i karne . Gdyż ten puchar mało sie liczy a lubie jak są emocje ;)
Level 31.10.2012 22:08 #
@BobMarleyLFC tylko że Yesil jest młody i nie doświadczony i w dodatku to lis pola karnego on nie kreuje akcji od jest od wykończania to go usprawiedliwia a Cole'a to chyba dziś do serca sobie wziął halloween i jest jak duch na boisku niby gra ale go niewidać...

Slot: Możecie nazywać mnie Arne  (0)