LIV
Liverpool
Premier League
09.05.2026
13:30
CHE
Chelsea
 
Osób online 755

Pascoe: Powtórzmy to


Colin Pascoe wezwał graczy Liverpoolu, aby w dzisiejszym meczu z Young Boys powtórzyli swój świetny występ ze Szwajcarii. Niedoświadczona kadra wygrała wtedy 5:3 na inaugurację fazy grupowej.

- To bardzo ważne. Graliśmy wtedy bardzo dobrze, zdobyliśmy kilka świetnych bramek i osiągnęliśmy dobry wynik. W czwartek chcemy powtórzyć nasz występ i również zwyciężyć - powiedział asystent menadżera w wywiadzie dla Liverpoolfc.com.

Drugi mecz w grupie, pomiędzy Anży Machaczkała i Udinese zakończy się ponad godzinę przed pierwszym gwizdkiem na Anfield. W przypadku porażki Włochów, zwycięstwo w meczu ze Szwajcarami rozstrzygnie losy awansu.

- Zaczynają swój mecz wcześniej, będziemy znali ich wynik i w przypadku zwycięstwa z Young Boys praktycznie mamy awans.

- Najważniejsze to wygrać swój mecz. Musimy zaliczyć dobry występ, bo to będzie ciężki mecz.

- Young Boys dwa razy wygrało z Udinese i mają sześć punktów, tyle samo co my. Wiedzą, że dobry wynik może zapewnić im awans. To dobry zespół, w Szwajcarii nie mieliśmy łatwo.

- Oba zespoły będą chciały dziś wygrać. Chcemy już dziś zapewnić sobie awans, ale mamy na tyle napięty terminarz, że musimy odpowiednio dobrać skład, który będzie w stanie pokonać Young Boys.

Zastępca Rodgersa przyznał, że choć dużo bardziej odpowiadałby mu wynik jaki Liverpool osiągnął w ostatni weekend z Wigan niż w pierwszym meczu grupowym ze Szwajcarami, to tak naprawdę jedynym co się liczy jest zwycięstwo.

- 5:3 to dobry wynik dla kibiców, ale mając do wyboru 2:0 czy 3:0 jakie uzyskaliśmy w sobotę, wybralibyśmy 3:0. Najpierw jednak musimy wygrać i jeśli znów miałby paść wynik 5:3, nie będziemy protestować.

- W sobotę, zwłaszcza w drugiej połowie graliśmy dobrze. Zdobywasz bramkę, to daje chłopakom pewność siebie, dzięki czemu jeszcze bardziej atakują i padają kolejne gole.

- Musimy uczciwie przyznać, że Wigan sprawiało nam niemały problemy dopóki nie pozmienialiśmy paru rzeczy w naszej grze. Zwłaszcza w środkowej strefie dobrze operowali piłką.

- Kiedy w końcu udało nam się opanować sytuację otworzył się worek z bramkami.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Jones może odejść do Interu (1)
06.05.2026 23:23, Vladyslav_1906, thisisanfield.com
Owen: Bowen powinien zastąpić Salaha (8)
06.05.2026 21:48, Wiktoria18, Liverpool Echo
Fakty i statystyki przed meczem z The Blues (0)
06.05.2026 19:24, Ad9am_, liverpoolfc.com
Salah: Bez nich byśmy nic nie wygrali (0)
06.05.2026 19:15, Shaay, thisisanfield.com
Nieobecni na dzisiejszym treningu (0)
06.05.2026 19:13, BarryAllen, Sky Sports
Klub nie planuje sprzedaży Gakpo (18)
06.05.2026 12:57, GingerElf, thisisanfield.com
Darwin Núñez opuści latem ligę saudyjską (3)
06.05.2026 12:51, AirCanada, thisisanfield.com