GAL
Galatasaray
Champions League
10.03.2026
18:45
LIV
Liverpool
 
Osób online 1254

Rodgers: Jamie to fenomen


Brendan Rodgers oddał dziś wielki hołd Jamiemu Carragherowi, który szykuje się do ostatniego, 737 występu w barwach Liverpoolu w najbliższą niedzielę.

35-letni stoper zawiesi buty na kołku, ale najpierw czeka go jeszcze mecz w roli kapitana the Reds w konfrontacji z Queens Park Rangers.

- Wiele rzeczy będzie się mówiło na temat Jamiego w trakcie tego tygodnia. Jest znakomitym facetem.

- Jego pokora i pełen profesjonalizm są niewiarygodne. Widziałeś jego występ z Fulham i według mnie mógłby grać dalej na tym poziomie jeszcze przez długi czas.

- Zawsze chciał wspiąć się na sam szczyt i niewątpliwie się na nim znajduje. Jest topowym piłkarzem.

- Odkąd jestem w Liverpoolu, nigdy nie widziałem takiego dnia u Carry, by coś odpuścił i nie robił tego na maksa. Od momentu jego pierwszego treningu w klubie w wieku 8 lat zawsze daje z siebie 100%. Jamie to fenomen.

- Pracowałem z wieloma czołowymi zawodnikami, gdy byłem w Chelsea, jednakże byłem zszokowany, gdy zobaczyłem podejście Carry.

- Dla mnie jako menadżera jego odejście jest wielką stratą.

Carragher od nowego sezonu będzie pełnił rolę eksperta stacji Sky Sports i Rodgers nie ma wątpliwości, że Carra poradzi sobie w nowej roli.

- Zacznie pracować w mediach w nowym sezonie i na pewno pokaże swą wiedzę i inteligencję.

- Jego wiedza na temat futbolu sprawi niejednokrotnie wielką radość kibicom.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (2)

Wizzy96 14.05.2013 11:36 #
Nie wierzę, że zostało nam już tylko 90 minut z Carragherem, wcale to nie może do mnie dotrzeć. Jak ten czas szybko mija, jeszcze niedawno jako brzdąc oglądałem jego heroiczną postawę w Stambule, a w niedzielę przyjdzie się z nim już pożegnać raz na zawszę.

Skreśliłem go już przed sezonem, a on udowodnił, że nadal jest wielki i odchodzi jako stary, dobry Jamie.

:c
LFCjaca8 14.05.2013 13:06 #
Carra 737 jak Boeing 737 - najlepszy z najlepszych :D

Pozostałe aktualności

Wywiad z Ozanem Kabakiem (0)
09.03.2026 16:58, Redbeatle, The Athletic
The Reds wylatują do Turcji – zdjęcia (0)
09.03.2026 16:16, Gall1892, liverpoolfc.com
Alisson nie poleciał do Turcji (10)
09.03.2026 14:25, Gall1892, liverpoolfc.com
Trening przed Galatasaray - zdjęcia (0)
09.03.2026 12:50, AirCanada, liverpoolfc.com
Skrót meczu U-18 (0)
09.03.2026 11:25, Piotrek, liverpoolfc.com