05.05.2024
17:30

Osób online 925

Allen zapewnia prowadzenie

Fani zgromadzeni na Anfield mogą być zadowoleni z postawy swoich ulubieńców, gdyż the Reds prowadzą do przerwy 1:0 z Olympiakosem. Do siatki w 24. minucie trafił Joe Allen po podaniu Iago Aspasa. Walijczyk z Hiszpanem są zresztą najbardziej aktywni na boisku.

Komentarze (23)

Stewart 03.08.2013 14:39 #
Aspas dziś zaskakuje :)
sijdn 03.08.2013 14:40 #
Aspas *_*
MarcinLFC77 03.08.2013 14:40 #
Iago Aspas ;o Jestem w szoku co on wyprawia. Szkoda tam, że Joe przestrzelił bo mielibyśmy magiczną asystę. Musi tylko poprawic skutecznośc, ale jego współpraca głównie z Allenem wyglądała obeicująco.

Na duży + Sterling, Johnson i Allen, odpoczynek im dobrze zrobił.

Wynik powinien byc wyższy ale gra naprawdę może się podobac. Mega przyjemnie się to ogląda.
qbasiex 03.08.2013 14:40 #
Aspas utrzymaj taka forme przez caly sezon . MAGIA!
igormia 03.08.2013 14:40 #
To co Aspas dzisiaj wyprawia to szok.
Anion87 03.08.2013 14:40 #
To co zrobił Brendan z Allenem po kontuzji można do cudu Jezusa w Kanie Galilejskiej porównać. :D
Mefiuu 03.08.2013 14:41 #
allen gra na szpicy ?
Liverpoolmichalfc 03.08.2013 14:41 #
gramy dzisiaj swietnie choć wynik powinien być dużo wyższy
Robert1966 03.08.2013 14:41 #
Ladne zawody, szybkie ..dobra gra z przodu.Mialem jechac nad wode z zona ..ale ciesze sie ze zostalem w miescie.
kokso 03.08.2013 14:42 #
Allen już hat-tricka powinien ustrzelić.. ale to nic ;) teraz gra jak na LFC przystało :P , Aspas kozak , Cou troszke przygasł.. ogólnie przyjemnie się meczyk ogląda, 5 wariaci! :D
Drwal-Siekiery 03.08.2013 14:42 #
Powinien strzelić przynajmniej 2. :) Ale plus że umiał się znależc w takich sytuacjach. Jak na defensywnego pomocnika 3 100% okazję w ciągu jednej połowy to super wynik. Oby poprawił wykończenie.
Aspas gra też bardzo dobrze, Gerrard sporo strzela, Olimpiacos poza nieudanym rzutem wolnym żadnej sytuacji.
Zigg 03.08.2013 14:42 #
Allen na duży + ? Jedna bramka, akcja 100% więc nie dziwne.
Poza bramką miał inną setkę i przestrzelił z 3-4 metrów. Jakby tego było mało, po dośrodkowaniu piłka przeszła mu koło łowy, a to byłby również stu procentowy gol. Więc skutecznością się nie popisuje...
lfcarcix 03.08.2013 14:43 #
piłka miła dla oka :)
amant1992 03.08.2013 14:43 #
LFC <3
kader 03.08.2013 14:45 #
Allen kaleczy strasznie... pierwszy do zmiany. Simon zdecydowanie musi się nauczyć grać nogami. Steven, Aspas i Coutinho grają bardzo bardzo dobrze, Lucas mur nie do przejścia, Agger też pare fajnych zagrań, Glen też wraca do formy
Orzeł 03.08.2013 14:47 #
Na Anfield wprowadzili jakiś zakaz dopingu czy co? Ten piknik mnie mocno smuci mam nadzieje że zmieni się to w najbliszym czasie bo to jakiś koszmar.
liverpoolczyk1001 03.08.2013 14:48 #
I to wszystko bez Stu i Luisa :D
Drwal-Siekiery 03.08.2013 14:48 #
Minusy dla mnie jak narazie gra nogami Mignoleta i nieskuteczność.
Tak gramy bardzo ładny football.
Lyzwa7 03.08.2013 14:49 #
Zigg- Allen to przecież środkowy pomocnik i ma inne zadania na boisku, napastnika można by za to krytykować, ale środkowego pomocnika?

mibaloo 03.08.2013 14:49 #
miło patrzy się na aspasa i coutinho:)
LewerLFC 03.08.2013 14:51 #
Sterling wkręca tego bocznego obrońcę jak Kaczyński moherów
kader 03.08.2013 14:53 #
@Rodney
jeśli uważasz, że głupie straty (w tym także na własnej połowie) i pudłowanie z 7 metrów to coś za co można go chwalić to gratuluję. Kilka razy zagrał ciekawie, trzeba mu oddać, że walczy ale za dużo spieprzył w pierwszej połowie
Asahi 03.08.2013 14:54 #
@bugi
Sęk w tym, że gdyby nie było tam Allena, to nikogo by tam nie było. Żeby strzelić gola, to trzeba przede wszystkim strzelać.