05.05.2024
17:30

Osób online 1150

Prowadzimy do przerwy

The Reds prowadzą 2:1 do przerwy w meczu z Valerengą. Wynik otworzył w 31. minucie ładnym uderzeniem Luis Alberto, jednak gopspodarze zaraz później wyrównali po stałym fragmencie gry. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy do siatki trafił jeszcze Iago Aspas.

Komentarze (22)

guzio112 07.08.2013 19:47 #
Kupmy ich Bramkarza :)
krzych144 07.08.2013 19:47 #
Straciliśmy pierwszą bramkę - BRENDAN OUT !!!
pinki 07.08.2013 19:48 #
Brawa dla Alberto.Miejmy nadzieję,że ten gol doda mu pewności siebie.
Robert1966 07.08.2013 19:48 #
Fajne zawody.Troche sie Hendo zdrzemnal a Jones za slabo machnal reka...Ale to chyba ,, stres posuarezowy,, hehehe..
ZohanLFC 07.08.2013 19:48 #
No to jak dalej chcecie wypchać Downinga z klubu ? Czekam na hejt za niestrzeloną bramkę bo przecież przez całą tą połowę tylko irytował ...
Swiader92 07.08.2013 19:48 #
Aspas bardzo fajny, dynamiczny, ruchliwy grajek tylko skuteczność musi poprawić bo w angielskiej tak dużo sytuacji nie będzie. Pierwsza połowa na plus.
PhillieO 07.08.2013 19:49 #
Cyborg w bramce...
sijdn 07.08.2013 19:50 #
A dochodziła 44 minuta i mówię jeszcze trafią, mają czas i trafili :D Ładnie :D
LS7 07.08.2013 19:50 #
Moim skromnym zdaniem Coates,Alberto i Ibe to zdecydowanie na PLUS ! Troche Ibe i Aspas zmarnowali sytuacji, ale samo dochodzenie do okazji tez jest wazne no i 2 bramki do przerwy, ta jedna niepotrzebna stracona.

Oczywiscie ŚO jest potrzebny ale nie skreslał bym Coatesa ;)
BobMarleyLFC 07.08.2013 19:50 #
Aspas tak sie za strzelanie wziął, żeby się teraz nie wystrzelał przed rozpoczęciem sezonu...:D

kulsky 07.08.2013 19:50 #
ZohanLFC
nie no stary, jak taka asyste z Valerenga traktujesz jako argument, by go zostawic to gratuluje. Setke zmarnowal i trafil prosto w twarz bramkarza ^^.
Qba10 07.08.2013 19:52 #
henderson porazka... w ofensywie slaby, zle decyzje i niedokladne podania, zepsul bramke i do tego ten "strzal" z 41 minuty. nie wiem kto i za co mu dal tego kapitana... a reszta skladu gra przyzwoicie :) szczegolnie cieszy gol alberto, pierwsza bramka i to nie byle jakiej urody ;)
jędras09 07.08.2013 19:52 #
Bramkarz Valerangi wygląda jak Stifler z American Pie :D
Noodles 07.08.2013 19:55 #
ALLEN WYBITNY, mówcie co chcecie.
CieniaS 07.08.2013 19:56 #
Nie mam konta na forum, bo kilka lat temu nie chciało mi się już czekać na jego aktywację, ale jedna rzecz na boku już rzuca mi się w oczy.
Kto temat o Flanaganie nazwał "John Flanagan"?
Serio nawet nie wiecie jak "nasz" piłkarz ma na imię?
ZohanLFC 07.08.2013 19:57 #
Kulsky
Nie wiem jak dla Ciebie ale Downing dla mnie grał w tej połówce najlepiej większość akcji zaczynała się od niego mógł dołożyć 2 ayste hdyby Iago "poczekaj zaraz strzelę" Aspas wykazał trochę zimnej krwi aż dziw bierze że za marne 5 Mln chcemy oddać szybkiego, walecznego i doświadczonego ANGLIKA. no tak ale przecież za dużo zarabia więc nie ma nic do gadki zapomniałem ;/
Spaaz 07.08.2013 20:09 #
Nie wiem czy wiecie ale w Valerendze gra 19 Polak Wawrzynkiewicz się nazywa ;)
Byk5 07.08.2013 20:31 #
Borini , mizerny wystep , duzo okazji i marnuje
StaszekYNWA 07.08.2013 20:33 #
gdyby nie 2 tyczki byłoby 5:1 ;/
style007 07.08.2013 20:41 #
Za każdym razem gdy Cou posyła piłkę mam orgazm.... Co ten człowiek widzi na boisku do głowa mała:)
Po co nam dryblingi lusia gdy nasz numer 10 potrafi jednym podaniem minąć całą obronę rywali..magia:D
omnia 07.08.2013 20:42 #
Gudmund Kongshavn opuścił murawę, to może coś strzelimy :)

Wieść, na którą John W. Henry czeka od lat  (4)