LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1111

Boss o ostatnich kontuzjach


Brendan Rodgers wierzy, że drużyna nabierze tempa wraz z powrotem do zdrowia kilku kluczowych zawodników pierwszego składu już po zgrupowaniu reprezentacji.

Menadżer jest optymistycznie nastawiony do przyszłości i ma nadzieję, że Glen Johnson, Aly Cissokho i Joe Allen będą dostępni już na najbliższy tydzień po zgrupowaniach reprezentacji.

Johnson cierpiał z powodu skręcenia kostki podczas zwycięstwa 1:0 z Manchesterem United na początku września. Cissokho i Alleen wypadli zaś po meczu z Notts County 27 sierpnia w ramach Capital One Cup. Piłkarze doznali odpowiednio urazu kostki i nogi.

Liverpool musi sobie także radzić bez Phillipe Coutinho aż do końca października. Zawodnik przeszedł zabieg barku. Z kolei Sebastian Coates straci prawdopodobnie większość sezonu z powodu kontuzji kolana.

– Glen wrócił już na murawę i mam nadzieję, że powróci do składu tuż po zgrupowaniu reprezentacji.

– Jesteśmy w dobrej sytuacji. Aly Cissokho trenuje już od blisko tygodnia, dlatego sądzę, że po przerwie na mecze reprezentacyjne powróci do nas w pełni sił. Sytuacja Joe Allena jest podobna. Powinien być dostępny na Newcastle.

– Potem kolej na Glena Johnsona i Coutinho.

– Z pewnością Sebastián Coates spędzi najwięcej czasu poza składem, jednak i tak powoli wracamy do optymalnej formy.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Gomez widziany na poniedziałkowym treningu  (0)
31.03.2025 17:05, Klika1892, thisisanfield.com
Endō podekscytowany wizją tournée do Japonii  (1)
31.03.2025 13:38, AirCanada, liverpoolfc.com
Piłkarze wracają do Kirkby - zdjęcia  (2)
31.03.2025 13:29, AirCanada, liverpoolfc.com
Liverpool wraca do Azji na tournée  (9)
31.03.2025 09:47, RosolakLFC, liverpoolfc.com
Robertson: Muszę dalej ciężko pracować  (0)
30.03.2025 20:34, PiotrKukczynski1992, thisisanfield.com