LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1404

Sturridge czeka na kolejny sezon


Daniel Sturridge obiecał kibicom, że piłkarze Liverpoolu wrócą do rywalizacji w Premier League jeszcze silniejsi w przyszłym sezonie, aby wynagrodzić im to fantastyczne wsparcie, jakim obdarowali the Reds na przestrzeni sezonu.

Niedziela zakończyła wyjątkowy sezon dla podopiecznych Brendana Rodgersa, który dokonali gigantycznego skoku jakościowego, awansując z siódmej pozycji w sezonie 2012/2013 na drugą lokatę w zakończonej wczoraj kampanii.

– Jestem bardzo wdzięczny za ciężką pracę i wsparcie, które nam dano. Począwszy od naszego pierwszego meczu, niezależnie od tego czy było to spotkanie domowe, czy wyjazdowe, fani wspierali nas od pierwszej do ostatniej minuty.

– Przepraszam, że nie udało nam się dla was wygrać Premier League. Zrobię wszystko co w mojej mocy, podobnie jak cały zespół, by w następnym sezonie ponownie włączyć się do walki o najwyższe laury w lidze.

– Postawiliśmy sobie kilka miesięcy wcześniej za cel, powrót do Ligi Mistrzów, lecz teraz wszyscy są niezwykle głodni sukcesu. Nie możemy się już doczekać startu kolejnego sezonu i mamy nadzieję, że będzie nas stać na świetne rezultaty.

– Będziemy pamiętać o wielu pozytywnych kwestiach z tego sezonu, a także postaramy się wyciągnąć wnioski z naszych błędów, co jest niezwykle istotne.

– Wiele się nauczyłem na przestrzeni tego sezonu i jestem wdzięczny Bogu za wszystko. Czekam na następny sezon – podsumował reprezentant Anglii.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (2)

GUNS 12.05.2014 10:41 #
Najedz się chłopie snicersów przez lato bo ostatnio za bardzo gwiazdorzyłeś i do roboty! Kolejny sezon tak samo ma być zdominowany przez Sturridga i Suareza! mają grać RAZEM tak jak na początku bo ostatnio każdy sobie co znaczenie obniżyło nasz rozmach w strzelaniu bramek.
Lyzwa7 12.05.2014 10:54 #
Nie uważam, żeby gwiazdorzył. Raczej był już wyraźnie przemęczony i nie w pełni sprawny do gry, grałw końcu cały sezon.
(W trakcie kontuzji się nie odpoczywa, więc nie liczy się)

Pozostałe aktualności

Mohamed Salah wspiera młode piłkarki w Liverpoolu  (0)
28.03.2025 20:04, FroncQ, Liverpool Echo
Kontuzja Doaka a jego przyszłość  (0)
28.03.2025 17:59, Wiktoria18, thisisanfield.com
Kerkez o pogłoskach transferowych  (0)
28.03.2025 12:55, Maja, The Athletic
Salah zostanie królem strzelców?  (0)
28.03.2025 12:37, Redbeatle, liverpoolfc.com