GAL
Galatasaray
Champions League
10.03.2026
18:45
LIV
Liverpool
 
Osób online 1039

Sturridge reklamuje Subwaya


Daniel Sturridge wystąpił razem ze swoim idolem z dzieciństwa – Pelé – w reklamie Subwaya. Angielski napastnik, który stał się nową twarzą kanapkowego potentata, od małego szedł śladami brazylijskiego piłkarza.

Reklama została nagrana w związku ze zbliżającymi się mistrzostwami świata w Brazylii.

Sturridge na temat swojego występu w tym przedsięwzięciu powiedział:

– Jestem bardzo podekscytowany, że jestem nowym fanem Subwaya, dołączając tym samym do grona znanych osobistości, w tym mojego idola z dzieciństwa – Pelé.

– Jestem dumny z tego, że w jakiś sposób mogę dzięki współpracy z Subwayem zainspirować nowe pokolenia, aby były bardziej aktywne.

Subway podpisał umowę współpracy z Liverpoolem, w ramach której stał się oficjalnym dostawcą żywności na treningi klubu.

Sturridge dołączył do takiej grupy osób jak: Louis Smith, Anthony Ogogo, Tommy Bowe i Holly Bleasdale. Anglik będzie promować cele marki, które dotyczą nakłaniania do zdrowego stylu życia w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

The Reds wylatują do Turcji – zdjęcia (0)
09.03.2026 16:16, Gall1892, liverpoolfc.com
Alisson nie poleciał do Turcji (7)
09.03.2026 14:25, Gall1892, liverpoolfc.com
Trening przed Galatasaray - zdjęcia (0)
09.03.2026 12:50, AirCanada, liverpoolfc.com
Skrót meczu U-18 (0)
09.03.2026 11:25, Piotrek, liverpoolfc.com