GAL
Galatasaray
Champions League
10.03.2026
18:45
LIV
Liverpool
 
Osób online 1183

Glen: Sterling będzie dla nas ważny


Glen Johnson uważa, że Raheem Sterling ma wszelkie predyspozycje ku temu, by przenieść swoją rewelacyjną formę z Liverpoolu do reprezentacji Anglii i stać się kluczowym zawodnikiem Trzech Lwów w Brazylii.

Skrzydłowy był bardzo ważnym punktem zespołu the Reds w kampanii 2013/2014, odbierając za swoją grę nagrodę Young Player of the Year. Anglik w 38 występach zdobył 10 bramek.

Roy Hodgson dostrzegł starania Sterlinga, umieszczając go na liście piłkarzy, którzy wyruszą do Brazylii na Mistrzostwa Świata. Jak uważa jego kolega z drużyny, Glen Johnson, młody skrzydłowy ma wszystko co potrzebne, by stać się gwiazdą turnieju.

– Super jest móc oglądać kilku piłkarzy z Liverpoolu w reprezentacji – powiedział Glen.

– Bez wątpienia Raheem Sterling oraz Jordan Henderson byli niezwykle ważnymi postaciami w naszym zespole.

– Byli wspaniali na przestrzeni sezonu i na pewno dostaną szansę zabłysnąć na mundialu.

– Raheem na pewno wniesie pewien element zaskoczenia. Niewielu piłkarzy, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć, miało już okazję grać naprzeciw niemu, co na pewno ułatwi mu sprawę.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

The Reds wylatują do Turcji – zdjęcia (0)
09.03.2026 16:16, Gall1892, liverpoolfc.com
Alisson nie poleciał do Turcji (7)
09.03.2026 14:25, Gall1892, liverpoolfc.com
Trening przed Galatasaray - zdjęcia (0)
09.03.2026 12:50, AirCanada, liverpoolfc.com
Skrót meczu U-18 (0)
09.03.2026 11:25, Piotrek, liverpoolfc.com