LIV
Liverpool
League Cup
06.02.2025
21:00
TOT
Tottenham Hotspur
 
Osób online 1719

Gerrard przed meczem z Włochami


Steven Gerrard ma już zaplanowaną przemowę do kolegów z reprezentacji Anglii, którą wygłosi zanim opuszczą szatnię przed meczem z Włochami rozpoczynającym ich zmagania na tegorocznych Mistrzostwach Świata.

Po wielu tygodniach przygotowań w formie meczów sparingowych, sesji treningowych; wielu przelotach, konferencjach prasowych i występach w mediach, o północy polskiego czasu w Manaus przyjdzie pora na przejście od słów do czynów. Kapitan Liverpoolu poprowadzi drużynę Trzech Lwów w swoim 112. występie dla reprezentacji Anglii, a stwierdzenie „bez żalu” ma być głównym motywem jego przemowy tuż przed rozpoczęciem meczu.

– Powiem coś w szatni, tuż przed wyjściem na boisko, a będzie to „nie miejmy do siebie żalu”. Przygotowania się skończyły. Mamy mocny i odważny skład. Należy tylko wierzyć, że wszyscy mamy w sobie energię do gry na najwyższym poziomie.

– Pozostaje już tylko się zrelaksować i czekać na mecz. Musimy wyjść na boisko bez żalu, po prostu musimy zrobić, co tylko będzie potrzebne do osiągnięcia zadowalającego wyniku.

– Jestem dumny, że będę mógł poprowadzić tą drużynę w meczu z Włochami. Ufam im, wierzę w moich kolegów, ale będę jeszcze bardziej dumny, jeśli będziemy mogli wrócić z tego turnieju z wysoko uniesionymi głowami, wiedząc że wyszliśmy na boisko i daliśmy z siebie wszystko dla naszych fanów w kraju.

– Patrząc na chłopaków, będąc z nimi przez dłuższy czas, widzę, że są gotowi, by dać z siebie wszystko. To jest nasz czas. Wybiegaliśmy co trzeba na treningach, przygotowaliśmy się do turnieju, to wszystko już za nami. Teraz już nie ma wymówek. Czas przejść od słów do czynów.

– Jesteśmy w dobrej dyspozycji. Mamy utalentowany skład, mieszankę doświadczonych graczy, którzy już grali na dużych turniejach, a także młodych, utalentowanych piłkarzy. Wszyscy wiedzą, że będą oceniani po każdym meczu indywidualnie, tak już jest przy okazji takiego turnieju.

– Dla nas to idealne otwarcie, jeśli zagramy na maksimum swoich możliwości i uzyskamy dobry wynik niesamowicie pomoże to nam w dalszych etapach turnieju. Dobry wynik da nam ogromny wzrost pewności siebie i wiary we własne umiejętności.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Slot przed rewanżowym meczem z Kogutami  (3)
05.02.2025 12:52, Klika1892, liverpoolfc.com
Alexander-Arnold nie zagra w meczu z Kogutami  (6)
05.02.2025 11:55, AirCanada, liverpoolfc.com
Neville o walce o tytuł Premier League  (3)
05.02.2025 11:35, B9K, Liverpool Echo
Statystyki przed meczem z Tottenhamem  (0)
05.02.2025 10:34, FroncQ, liverpoolfc.com
Ciąg dalszy problemów Tottenhamu  (1)
05.02.2025 09:36, RosolakLFC, Liverpool Echo
Tsimikas przed meczem z Tottenhamem  (0)
04.02.2025 23:48, FroncQ, liverpoolfc.com
Mrozek wypożyczony do Forest Green Rovers  (3)
04.02.2025 19:45, BarryAllen, liverpoolfc.com