PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1687

Koszulki już w sprzedaży + bonus


Informujemy po raz kolejny o sprzedaży koszulek, jednak tym razem mamy dla wszystkich zainteresowanych bonus w postaci dodatkowego projektu. Jest nim wzór autorstwa Arika, o którego dodanie do oferty prosiło nas wiele osób w wiadomościach, wobec czego podjęliśmy współpracę z Arikiem i wszystko jest gotowe - od teraz można zamawiać projekt numer 9. Zapisy trwają tylko do 30 czerwca!

Zapisy trwają od niedzieli, otrzymaliśmy już od tego czasu mnóstwo zamówień, lecz wiemy, że jeszcze wiele osób nie wie o tej akcji, dlatego przypominamy. Od tego momentu do wyboru jest 9 projektów, więc z pewnością jest z czego wybierać. To nasze autorskie pomysły (we współpracy z Arikiem) i zapewne jedyna okazja, aby nabyć takie koszulki.

PROJEKT 1

PROJEKT 2

PROJEKT 3

PROJEKT 4

PROJEKT 5

PROJEKT 6

PROJEKT 7

PROJEKT 8

PROJEKT 9

PONIŻEJ TABELA ROZMIARÓW:

Specyfikacja koszulek: bardzo wysoka jakość, 100% bawełna, gramatura wynosi 205 g/m2.

Co zrobić, aby nabyć koszulkę?

Każda koszulka kosztuje 45zł + 10zł za przesyłkę (list polecony priorytetowy, paczki wysyłamy Pocztą Polską). Cena dwóch zamówionych koszulek - 105zł, 3 - 155zł, 4 - 205zł, 5 - 255zł, itd.

Staramy się, aby procedura była jak najprostsza i dla wszystkich zrozumiała, dlatego w pierwszej kolejności prosimy o wysłanie do nas wiadomości na adres: zapisylfc@wp.pl. W tytule należy wpisać swoje imię i nazwisko, natomiast w treści wiadomości należy umieścić poniższe informacje:

- Imię i nazwisko, miejsce zamieszkania (kod pocztowy, miejscowość, ulica),

- Numer projektu i rozmiar koszulki.

Przykładowo:

Jan Kowalski,

ul. Pomorska 5

77-985 Gdańsk

1 x projekt 1, rozmiar M

2 x projekt 5, rozmiar XXL

W odpowiedzi na Waszą wiadomość wyślemy numer konta oraz kwotę do wpłaty.

Koszulki są uniwersalne - są przeznaczone zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Każde pytanie można śmiało nadsyłać na e-mail: zapisylfc@wp.pl.

Produkcja koszulek ruszy tuż po zakończeniu zapisów (tj. 30 czerwca). Jest to związane z tym, że musimy wiedzieć najpierw, na jaką liczbę zamówień danego projektu i rozmiaru możemy liczyć. Będziemy się starali przeprowadzić tę procedurę w błyskawicznym tempie, żebyście swoje koszulki otrzymali jak najszybciej, niemniej jako maksymalny czas na produkcję wyznaczamy 14 dni roboczych, choć oczywiście prawdopodobnie przebiegnie to zdecydowanie szybciej.

Korespondencję w sprawie koszulek prowadzimy wyłącznie poprzez e-mail: zapisylfc@wp.pl.

Zdjęcia koszulek w lepszej rozdzielczości:

1. projekt

2. projekt

3. projekt

4. projekt

5. projekt

6. projekt

7. projekt

8. projekt

9. projekt

News sponsorowany

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (6)

liverpoolski 21.06.2014 11:53 #
Oryginalny projekt Arika zakładał nadruk na całą koszulkę a ten wydaje się zmniejszony, przez co ten projekt traci na wartości.
ZapisyLFC 21.06.2014 12:01 #
Koszulki Arika - co wiedzą ich posiadacze - mają taki sam rozmiar nadruku.
calgarylfc 21.06.2014 14:28 #
Ale macie problemy. Ludzie robią projekty, chcecie to kupcie, chcecie to nie kupujcie. Najlepiej od razu wezwać prokuraturę na internet. Projekty fajne, zawsze jakaś nowa kolekcja w szafce
vohun 21.06.2014 15:06 #
Polecam maść na ból dupy..
Swiader92 21.06.2014 15:55 #
Wyczuwam tutaj zwykły biznes i tyle. Co innego jak są robione koszulki okolicznościowe, np. na zlot. Wtedy ta koszulka jest pamiątką i takiej nigdzie nie kupisz. Te koszulki są zwykłe, podobne zwykłe można kupić oryginalne ale po co, trzeba okraść. Także zastanówcie się co ten napis na koszulce oznacza. Na tym kończę i nie wdaje się w żadne dyskusje. Pozdrawiam.
paranormalnY 21.06.2014 18:19 #
Nikt nikomu nie każe czegokolwiek kupować. Na pewno nikt nie zrezygnuje z zakupu oficjalnej odzieży z powodu tego projektu, toteż kasa klubowa na tym z pewnością nie ucierpi. A co zyskujemy? Możliwość zakupu koszulki (może komuś się spodoba) i dofinansowanie dla naszej ukochanej strony. Na przyszłość proponuje włączać komentarze w artykułach sponsorowanych bo ich charakter jest łatwy do przewidzenia.

Pozostałe aktualności

Szoboszlai i Van Dijk na liście strzelców  (0)
11.06.2025 02:00, Vladyslav_1906, liverpoolfc.com
Kerkez idealnym następcą Robertsona  (3)
10.06.2025 19:27, Tomasi, Sky Sports
Kuyt nie zostanie asystentem trenera  (0)
10.06.2025 17:08, MaksKon, thisisanfield.com
Liverpool zagra sparing z Athletic Bilbao  (0)
10.06.2025 16:19, AirCanada, liverpoolfc.com
Phillips wystawiony na sprzedaż  (3)
10.06.2025 13:27, BarryAllen, thisisanfield.com