05.05.2024
17:30

Osób online 1096

Aston Villa pokonana!

Liverpool odniósł bardzo ważne zwycięstwo na Villa Park. The Reds dołożyli drugą bramkę pod koniec drugiej połowy spotkania, mimo, że Aston Villa stworzyła sobie w niej więcej okazji do strzelenia gola. Strzelec bramki - Rickie Lambert - zmienił 71 minucie Fabio Boriniego.

Komentarze (31)

paranormalnY 17.01.2015 17:55 #
Soton zaczyna żałować sprzedania Rickiego
Szpilu97 17.01.2015 17:55 #
No dobra, Borini strzelił ale miał tyle sytuacji że powinno być 5:0 :)

Ibe na plus tylko nie chcieli mu za bardzo podawać ale pod koniec prawie miał asystę. :)
Bozno1892 17.01.2015 17:55 #
Coutinho zagrał o jakieś 45 min za dużo,to samo Sterling. Z
agrali mega fatalny mecz.Bardzo fajnie dzisiaj Sakho.

Cieszą trzy punkty!

PS. A United i Tottenham jak ywzkle na farcie...
saintlfc 17.01.2015 17:58 #
Pniemy się w górę BRAWO <3
pinki 17.01.2015 17:59 #
Niech Sturridge już wróci,bo to co wyprawiał dzisiaj Borni woła o pomstę do nieba...
RK23 17.01.2015 18:00 #
Ibe bardzo fajnie wszedł i zrobił zamieszanie. Szkoda bo po jego akcji można było podwyższyć. Mam nadzieje, że po dzisiejszym golu Borini znalazł swojego kupca :v
Krdk88 17.01.2015 18:02 #
No niech będzie: dobry mecz Markovicia :P
Bozno1892 17.01.2015 18:02 #
szostie ciekawe czy gdyby Lallana zagrał tak jak Markovic tez byłby najlepszy na BOJO XDDD
reddsPL 17.01.2015 18:03 #
Wracamy ! YNWA !
Wecel 17.01.2015 18:03 #
BRENDAN MODELU
AndyStary 17.01.2015 18:03 #
Bardzo dobry mecz Markovica i Sakho, zwłaszcza Lazar był wszędzie i skuteczny.
Szpilu97 17.01.2015 18:03 #
Ale Sakho na obronie to kocur! Te przejęcia w 1 połowie, mistrz! on ma nogi na 2 metry, wyciąga wszystko :) Podania i zastawianie się 10/10. Solidny obrońca!

PrzemekLFC7 17.01.2015 18:17 #
za dużo dzid dziś w naszym wykonaniu, ale raczej spokojny meczyk pod kontrolą tylko przez 20 min się AV musiało wyszaleć ale w miarę kontrolowaliśmy wtedy sytuacje, a borini to dziś powinien 2-3 bramki strzelić
SanderLFC 17.01.2015 18:49 #
I co hejterzy?Tak krytykowaliście Boriniego i Lamberta a oni zapewnili nam zwycięstwo!! Czapki z głów przed tymi panami :-)
KrzysieG 17.01.2015 19:02 #
Ważne zwycięstwo, na następny mecz w lidze prawdopodobnie wróci już Daniel i gra powinna się poprawiać. Bo jeszcze dużo nam brakuje do gry z tamtego sezonu. Liga przede wszystkim priorytetem a Curling Cup to będzie miły dodatek.
redhuman 17.01.2015 19:09 #
Brawo, 3 pkt na wyjeździe, 2 bramki na + i czyste konto cieszą. Oby tak dalej. Momentami gra z przodu wyglądała naprawdę świetnie. No i Sakho - rzeczywisty lider defensywy, czyścił wszystko. Jak patrzę na jego interwencje to czuję spokój, niech tylko Brendan niczego w defensywie już nie tyka i nadal trzyma Lovrena przykutego do kaloryfera w szatni.
Razack 17.01.2015 19:09 #
Cieszy zwycięstwo i naprawde profesorska gra w obronie
Skrtela, Cana i Sakho
KrzysieG 17.01.2015 19:16 #
Borini to po tym meczu pewnie myśli, że jest Bogiem i zostanie tu do końca kariery dzięki tej bramce, oj zdziwi się chłopak, jak w lecie już go tu nie będzie ...
Bartek97sz 17.01.2015 20:05 #
Jak zobaczylem ten balon na boisku to od razu wracaja złe wspomnienia
mchu 17.01.2015 20:15 #
Nareszcie, dobry wynik, duzo pozytywów.
Przede wszystkim brawo Mignolet, pewne wyjscia do dosrodkowań, swietnie wybronil strzał Benteke, co moglo być kluczową sytuacja (przy wyniku 0;1). Do poprawy gra nogami, ale to nic nowego. Super obrona na czele z Emre Canem, i Sakho, czyszczą, aż miło. Odkad niemiec dołaczył do LFc, nie pamietam, aby w którymkolwiek meczu dał ciała, tym bardziej dziwne, ze tak długo siedział na ławce. Dobry Markovic, natomiast Sterling znowu ma problem z wykończeniem akcji, co nas już w tym sezonie kosztowało troche punktów. No i Borini duzo lepszy od Lamberta. Wiem, ze psuł, ale popatrzcie na gre bez piłki, czyli szybki doskok, pressing, wychodzenie na pozycje. Lambert, oki gol, ale mnie i tak nie przekona i nie widze go w tej drużynie. Za wolny,to głowny mankament, ktory rzutuje na jego gre. Fajne wejscie Ibe'ego. Bedziemy mieli z niego dużo radości.
Voy 17.01.2015 20:40 #
My wygrywamy i mozolnie ciulamy punkty.I co z tego jesli taki palant drukuje 2 punkty dla świętych nie dyktując karnego w ostatniej minucie dla Newcastle po totalnie ewidentnej ręce !?!
ivers 18.01.2015 11:15 #