05.05.2024
17:30

Osób online 1192

Przegrywamy do przerwy

The Reds przegrywają do przerwy z drużyną Chelsea 0:1. Jedyną bramkę z rzutu karnego za przewinienie Emre Cana zdobył Eden Hazard. Piłkarze Liverpoolu głośno protestowali w sprawie otrzymania rzutu karnego po zagraniu piłki ręką przez Diego Coste pod koniec pierwszej połowy, sędzia pozostał jednak niewzruszony.

Komentarze (25)

hubert725 20.01.2015 21:34 #
...Stev Gerrard Gerrard <3
silver7 20.01.2015 21:35 #
Ciężko o pozytywny wynik mając na boisku i poza nim niewidomych pajaców w czarnych ubraniach.
remekiusz 20.01.2015 21:36 #
Jak mnie wkurwia ten Costa
tartak26 20.01.2015 21:36 #
To co robi Diego "Wolę MMA" Costa mnie osobiście śmieszy.
tachi 20.01.2015 21:36 #
Chelsea you fucking rent boys!
mateuke 20.01.2015 21:37 #
Dawno nie oglądałem meczu lfc (praca), dziś akurat mam czas, mogę, oglądam i co? I dupa...
Liczę na lepszą drugą połowę, bo póki co jedyne co chcę to sparafrazować pana Szpakowskiego i powiedzieć "masakracja" :(
AdasLFC7 20.01.2015 21:37 #
Ten strzał Stevena miód malina :)
RK23 20.01.2015 21:37 #
dobrze nie jest. Rodgers chciał grać chyba spokojną piłkę, ale agresywny pressing Chelsea to uniemożliwia. Akcja z 32 minuty zamarłem :v
Marcel 20.01.2015 21:38 #
Chelsea w najmnocniejszym składzie a my ciśniemy aż miło popatrzeć. Brakuje wykończenia i pierd0lnięcia z drugiej linii natomiast karny z dupy równie dobrze arbiter mógł nam gwizdnąc za zagranie ręką w polu karnym the blues
kulsky 20.01.2015 21:38 #
They're all fuckin' rent boys mate, every single one of them. Chelsea bastards.
KrzysieG 20.01.2015 21:41 #
Rodgers musi nimi szarpnąć, za dużo kombinowania, mało strzalów, do poprawy też stale fragmenty gry. Nie jest źle, najważniejsze jest, żeby nie stracić drugiej bramki. YNWA!
liverpool93 20.01.2015 21:42 #
Coscie przydałby się wychowawczy od Skrtela! I to taki, że będzie płakać. Nienawidzę ch*ja
Davvid8 20.01.2015 21:42 #
Nie wygramy ani tego meczu, ani nic innego bez konkretnego napastnika. Sterling nie ma szans w wlace z takimi obrońcami jak ma Chelsea. Samo bieganie to nie wszystko.
staymartyna 20.01.2015 21:43 #
Nie powinniśmy przegrywać.. wkurzają mnie te smerfy jak nigdy, a sędzia chyba lubi niebieski :) Mam nadzieję, że LFC przyciśnie ich jeszcze bardziej i w końcu pokaże im gdzie ich miejsce.
hubert725 20.01.2015 21:43 #
Brakuje pierdolnięcia Staridża z przodu, zdecydowanie!
mch96 20.01.2015 21:44 #
Czemu te gnoje w czarnych trykotach nic nie widza ? ... Chelsea you fucking rent boys !!! A Costa jest ZEREM i to juz wiadomo od dawna.
PUMA 20.01.2015 21:45 #
Ależ chcemy . . .
lecz nie możemy!
Swiader92 20.01.2015 21:46 #
Sędzia oczywiście musiał dać znać o sobie
Antares86 20.01.2015 21:47 #
Czemu o wyniku naszych meczów z nimi ostatnio zawsze decyduje pojedyncza sytuacja (czyt. np. karny z kapelusza) ;/, mam nadzieję, że w drugiej połowie zaczniemy strzelać. Go REDS!
patrykslaw 20.01.2015 21:48 #
Bądźcie troche obiektywni, połowa karnych w tamtym roku na Sterlingu wyglądała identycznie, spóźnił się Can, a Hazard to wykorzystał, gramy lepiej i można byc tylko sfrustrowanym, że przegrywamy, bo na pewno na to nie zasługujemy

PS Carra w studiu Sky powiedział, że Costy ręki nie powinno się gwizdnąć i arbiter postąpił słusznie, akurat dla mnie ręka to ręka tym bardziej, że nienaturalnie ułożona...
Nie pozostaje nic innego jak wierzyć, że w końcu przebijemy się przez dwie ściany Matic Mikel i Cahill Terry
A_Boone 20.01.2015 21:50 #
Zawsze jak ta pała Atkinson sędziuje, to przepieprzamy albo w najlepszym razie jest remis. Po pierwszym gwizdku, jak zobaczyłem jego mordę, to wiedziałem, że będą jakieś jaja. Te żółte kartki też przegięte. Śmieszne i zarazem smutne, że w jednej z najlepszych lig świata, poziom sędziowania równa się okręgówce.
tartak26 20.01.2015 22:01 #