LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1231

Liverpool chce zatrzymać Lamberta


Liverpool jest gotów odrzucić wszelkie oferty za Rickiego Lamberta w ostatni dzień okienka transferowego. Hull City to ostatni klub, który wyraził chęć sprowadzenia Anglika na wypożyczenie do końca obecnego sezonu.

Brendan Rodgers nie chce jednak pozbywać się reprezentanta Synów Albionu.

Liverpool odrzucił już w tym oknie transferowym podobną ofertę, która wpłynęła z Crystal Palace.

Po przenosinach z Southampton za kwotę 4 milionów funtów, Anglik 10 razy wystąpił w pierwszym składzie the Reds, a 14 razy wchodził na boisko jako rezerwowy.

Powrót do zdrowia Daniela Sturridge’a może znacząco ograniczyć występy Lamberta, jednak Brendan Rodgers chce zapewnić Liverpoolowi szeroki skład, gdy terminarz będzie napięty.

Oprócz walki o Ligę Mistrzów, the Reds muszą również walczyć w FA Cup i Lidze Europy.

Lambert, który strzelił trzy gole w obecnym sezonie nie naciska na transfer, a niedawno potwierdził, że odejdzie tylko wtedy, gdy jego klub, dla którego występował w dzieciństwie, nie będzie go potrzebował.

– Nie mam zamiaru opuszczać Liverpoolu, dopóki mnie chcą. Jeśli zechcą, to odejdę, ale jestem tutaj, aby pomóc w każdy możliwy sposób – powiedział Lambert.

James Pearce

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (1)

RK23 02.02.2015 14:41 #
~ Hail Rickie Lambert!

Pozostałe aktualności

Moyes przed derbami  (0)
01.04.2025 22:21, FroncQ, Sky Sports
Alisson wybrany najlepszym piłkarzem marca  (0)
01.04.2025 22:07, AirCanada, liverpoolfc.com
Van Dijk prosi fanów o energiczny doping  (0)
01.04.2025 20:00, A_Sieruga, liverpoolfc.com
Przedstawienie rywala: Everton  (0)
01.04.2025 19:29, Redbeatle, liverpoolfc.com
Wieści kadrowe przed derbami Merseyside  (0)
01.04.2025 18:29, Wiktoria18, liverpoolfc.com