05.05.2024
17:30

Osób online 981

Ibe od pierwszych minut

Jordon Ibe rozpocznie od pierwszych minut spotkanie z Beşiktaşem na Anfield. Bedzie to pierwszy mecz 1/16 finału Ligi Europy dla zawodników Brendana Rodgersa, który dokonał jednej zmiany w porównaniu z meczem z Crystal Palace.

19-latek zastąpi w składzie zawieszonego na cztery spotkania Lazara Markovica.

Ibe nie mógł grać w spotkaniu z Crystal Palace ze względu na udział w tych rozgrywkach w barwach Derby County na początku sezonu. W meczu z Turkami również Daniel Sturridge wystąpi od pierwszych minut.

Kontuzjowany ostatnio Raheem Sterling zasiadł na ławce rezerwowych, natomiast kapitan Liverpoolu - Steven Gerrard nadal narzeka na uraz pachwiny i nie wystąpi w spotkaniu z Beşiktaşem.

Liverpool: Mignolet, Can, Skrtel, Sakho, Allen, Henderson, Moreno, Ibe, Coutinho, Lallana, Sturridge.

Ławka rezerwowych: Ward, Manquillo, Lovren, Lambert, Sterling, Borini, Balotelli.

Beşiktaş: Cenk, Serdar, Ersan, Franco, Motta, Olcay, Veli, Atiba, Gökhan Töre, Jose Sosa, Demba Ba.

Komentarze (18)

Ziaja 19.02.2015 19:59 #
Fajna ławka jest kogo wpuścić, a pierwszy skład też niczego sobie.
Swiader92 19.02.2015 20:01 #
Skład Spoko ale jak się spojrzy a ławke to są tam tylko obrońcy i napastnicy...
John 19.02.2015 20:01 #
Z Soton będą po 45 min potrzebować tlenu.
Skalkaslk 19.02.2015 20:02 #
Dżonsona nie ma, pewnie przegramy z powodu braku cennego doświadczenia które Glen oferuje nawet siedząc na ławce
Kochas194 19.02.2015 20:03 #
Dobry skład dobra ławka i mają być dobre 3 pkt :)
AirCanada 19.02.2015 20:03 #
Dobry skład. Mam nadzieję, że zapewni zwycięstwo i komfort 2 bramek różnicy przed rewanżem.
pinki 19.02.2015 20:03 #
Coutinho przydałby się odpoczynek przed meczem z Soton a Balo mógłoby dostać wreszcie szansę od pierwszych minut.
Rado1737 19.02.2015 20:07 #
Mam nadzieje, że będziemy prowadzić 2 bramkami tak do 60 min.

#swiader92 a to kogo chcesz na lawke " jose enrige" ?
dannydt 19.02.2015 20:08 #
Byle czyste konto bo w rewanżu będzie przesrane, dobry skład.

#mudrikos

Predzej 2(Balo,Lambert) , a nie 4. Nie wiem dlaczego traktujesz Sterlinga jako napadziora . Wiem ,że ostatnio grał na tej pozycji , ale wiekszosc widziala z jakim skutkiem ( gdzie potrzebowal 3-4 setek do strzelenia gola) . Rahem to typowy skrzydlowy/off pomocnik . Jezeli Stu bedzie zdrowy lub balo w formie to raczej sterling nie bedzie juz mial okazji grac na tej popzycji.
Borini tak naprawde to nie jest typowy napastnik przynajmniej nie na wyspach. W barwach LFC mozna policzyc na palcach jednej reki ile razy gral jako nominalny napastnik . Rodgers wystawia zazwyczaj jako skrzydlowego (z reszta slusznie )w ost. meczu nawet na wahadle .
DanielAgger 19.02.2015 20:22 #