kol - Sakho kontuzja uda, nie wiem czy coś poważnego czy drobny uraz.
Alexandre 22.02.2015 16:19 #
O kurde.. To zaczynam się bać ;/
Ralf088 22.02.2015 16:19 #
Niby się mówi zeby poczekać do końca spotkania, ale patrząc na nasz skład wyczuwam strate punktów. Soton 3-1 Liverpool
sokol 22.02.2015 16:19 #
Sakho obił biodro, dlatego dziś nie zagra. Oj, czarno widzę ten mecz, czarno...
Szpieg 22.02.2015 16:20 #
Sakho spadł z drabiny jak malował ... W domu częstsze urazy niż na treningu :P
silver7 22.02.2015 16:20 #
Trochę Brendan odpłynął heh. 3 napastników na ławce, na boisku żadnego. Plus niezniszczalny Glen na ławie, oh yeah.
pk230681 22.02.2015 16:20 #
Jest Lovren jest przej.... a tak na powaznie licze na wygrana!!!
BartekLfc1993 22.02.2015 16:20 #
Nie płaczcie! Dla przykładu taki Stu nie grał pół roku w piłke a z Besiktasem w czwartek grał mecz. Taki skład był DO PRZEWIDZENIA! ;)
kol 22.02.2015 16:21 #
Mimo usterek w składzie jestem dobrej myśli. :)
Szpieg 22.02.2015 16:21 #
Schneiderlin jednak nie ma kontuzji ?
pinki 22.02.2015 16:22 #
Ten skład to naprawdę wielkie zaskoczenie.Oby Rodgers wiedział co robi i ryzyko się opłaciło.
Dramedy 22.02.2015 16:22 #
rotacja musi być, jedyne co bym zmienił to Balo za Coutinho
kulsky 22.02.2015 16:23 #
Szkoda sakho, bo mam dosc ogladania Allena. Znowu wychodzimy bez rasowego napastnika w arcywaznym meczu, malo tego trzech siedzi na lawie. Brendan strikes again.
John 22.02.2015 16:23 #
Nie chcemy ryzyka kontuzji. Zajechani po besiktasie tak jak mówiłem :D
RK23 22.02.2015 16:25 #
Sturridge ostatni miał ciąg spotkań dlatego dziś Rodgers go oszczędza. Jestem pewien że zarówno Daniel jak i Balotelli pojawią się w drugiej połowie. Ostatnio sraliście, że Lovren powinien grać zamiast Allena dziś gra i już że źle...
hoster 22.02.2015 16:26 #
Mignolet - Can, Skrtel, Lovren... i dalej już mi się nie chce czytać. Już się boje tego meczu.
klosiek 22.02.2015 16:35 #
Menadżery Janusze już wiedzą najlepiej. Ja rozumiem że w fife wam się piłkarzyki nie meczą ,ale grając co 3-4dni nie można bez przerwy wystawiać tych samych piłkarzy.
CapoDiTuttiCapi 22.02.2015 16:36 #
Hahaha o Matko !
Jetzu 22.02.2015 16:39 #
klosiek - to czemu Coutinho gra 19 mecz z rzędu od pierwszej minuty, a od jakichś 5 wygląda z każdym coraz słabiej?

Ja rozumiem rotację, rozumiem, że Sakho złapał kontuzję ale come on, to jest mecz o 6 punktów, jakby Rodgersowi bardziej na lidze zależało to by rotację w Stambule zrobił albo w ubiegły czwartek na Anfield.
Rado1737 22.02.2015 16:40 #
Ja to nie wiem co z wami co by Brendan nie zrobil to go krytykujecie ja jeszcze mecz sie nie rozpoczal. Stu po takiej przerwie i calym ost. meczu ciezko zeby teraz wychodzil znowu w 11. Troche mozna sie zastanawiac nad Balo ,ale moze to zagrywka ze strony Bossa , Mario po wejsciu z lawki dawal w sumie duzo druzynie . Brendan chce mu udowodnic , że musi jeszcze bardziej sie starac o pierwsza 11 co moze skutkowac jeszcze lepsza gra Mario . Poza tym sklad do zaakceptowania :)
użytkownik zablokowany 22.02.2015 16:41 #