LIV
Liverpool
Community Shield
10.08.2025
16:00
CRY
Crystal Palace
 
Osób online 2185

BR: Trafienie Cou golem sezonu


Brendan Rodgers uznał otwierające wynik trafienie Philippe Coutinho z niedzielnego meczu na St Mary’s Stadium za mocnego kandydata do tytułu najładniejszej bramki sezonu.

- To był niesamowity gol - skomentował na gorąco trener the Reds.

- Widzieliście dobry przykład tego, jak wygląda nasz system, jak potrafimy rozprowadzać piłkę. Najpierw przenieśliśmy akcję na skrzydło, co w efekcie stworzyło dużo miejsca w środku.

- Jak to się zakończyło, widzieli wszyscy. Ten piękny gol naprawdę dodał nam skrzydeł.

Od tego momentu Święci nacierali na trzyosobową nieugiętą defensywę gości, starając się znaleźć w niej dziurę, jednak nie udało im się to, a Liverpool przypieczętował zwycięstwo bramką Sterlinga.

Obecnie jedynie dwa oczka dzielą ekipę z Merseyside od czwartego miejsca, a o jedno więcej od trzeciego Arsenalu.

- Każdy mecz jest dla nas ważny, musimy nadrobić początek sezonu - zadeklarował Rogers.

- Widać w drużynie pewność siebie i determinację, komplet zwycięstw w starciach z Southampton w tym sezonie dobrze o nas świadczy. Oby tak dalej. Wszyscy piłkarze chcą posłać w niepamięć niefortunny start obecnej kampanii.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Skrót pierwszego meczu z Bilbao (0)
05.08.2025 05:40, Piotrek, liverpoolfc.com
Ekitike o sparingu z Athletic Club (0)
05.08.2025 02:06, GingerElf, liverpoolfc.com
Slot po dwumeczu z Athletic Bilbao (0)
05.08.2025 00:22, Vladyslav_1906, liverpoolfc.com
Wnioski po dwumeczu z Athletic Bilbao (4)
05.08.2025 00:04, MaksKon, The Athletic
Zdjęcia z dwumeczu z Athletic Bilbao (0)
04.08.2025 23:29, AirCanada, liverpoolfc.com
Bramki z pierwszego meczu z Bilbao (0)
04.08.2025 22:59, AirCanada, liverpoolfc.com