13.05.2024
21:00

Osób online 1094

Trzy punkty wracają na Anfield

Liverpoolczycy obudzili się w drugiej połowie spotkania i ostatecznie pokonali drużynę Swansea City 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 68. minucie szczęśliwym strzałem Jordan Henderson.

The Reds schodzili do szatni ze spuszczonymi głowami, gdyż w pierwszej części meczu to gospodarze byli dominującą drużyną, a bramkę dla Łabędzi czuć było w powietrzu co raz mocniej z każdą upływającą minutą.

Na drugie 45 minut Liverpool wyszedł jednak odmieniony i tym razem to piłkarze Brendana Rodgersa przejęli inicjatywę i zaczęli tworzyć sytuacje pod bramką Łukasza Fabiańskiego.

W 68. minucie piłka trafiła w pole karne gospodarzy, tam pechowo interweniował Jordi Amat, kiedy przy próbie wybicia piłki ta odbiła się od nabiegającego Hendersona i przelobowała polskiego golkipera.

Do końca meczu liverpoolczycy swobodnie kontrolowali wydarzenia na boisku. W doliczonym czasie gry na 2:0 podwyższyć mógł Daniel Sturridge, piłka po strzale angielskiego napastnika uderzyła jednak w słupek.

Komentarze (36)

MauserLFC 16.03.2015 22:56 #
Nieważny styl, ważne 3 pkt . YNWA
GrzeliSuarez7 16.03.2015 22:57 #
Jedno wielkie ufff ! Takie wygrane cieszą równie dobrze jak wygrana z gigantami ... grać przeciętnie i wygrać! Jeszcze na tak trudnym terenie w Swansea ;) 2 połowa na plus, Allen miażdży w środku pola, Mignolet broni jak powinien - oby to było jak najdłużej ;)
prosper 16.03.2015 22:59 #
Jaka gra taka bramka :)
kol 16.03.2015 22:59 #
Fajnie grac padake i wygrac :D
Flaszek 16.03.2015 22:59 #
@DyziolLFC922 Taaa, Stu nie ogarnia bez napastnika obok? Tak samo tłumaczy się na forum Balo, trochę to zabawne. Stu po kontuzji nie umie póki co wrócić do formy, tyle. W tamtym sezonie, grając bez Suareza, spisywał się znakomicie.
Masej 16.03.2015 22:59 #
Simon Mignolet coś pięknego! Joe Allen też świetnie! Ważne 3ptk i czyste konto! Oby tak do końca! YNWA!
Mike1710 16.03.2015 23:00 #
Trzeba tez przyznać, ze Skrtel i Sakho sa tak zajebisci, ze zagrali swietnie we dwójkę w trzyosobowym bloku obronnym.
redhuman 16.03.2015 23:00 #
Pierwsza połowa nieśmiało i nieudanie, w drugiej było agresywniej i pewniej. Świetne parady Mignoleta, dobra gra w obronie, 3 punkty i czyste konto - brawo, brawo, brawo.
reddsPL 16.03.2015 23:02 #
Taaak jeest! YNWA!
Noodles 16.03.2015 23:02 #
Manchester United byłby dumny.
DanielAgger 16.03.2015 23:03 #
Jak za czasów Roya, brakowalo tylko Milana Jovanovicia i Joe Cola.
Cieszy zwycięstwo!
Wracamy i czekamy na cebulaków z United.
YNWA
redhuman 16.03.2015 23:03 #
A, zapomniałem, a to bardzo ważne - Allen zagrał wspaniały mecz. Właśnie za takie mecze dostał miano dobrego łącznika defensywy i ofensywy i walijskiego wiadomo kogo. Poziom nie ten, ale wciąż świetny. Oprócz Mignoleta najlepszy zawodnik na boisku, w zasadzie trudno rozstrzygnąć, kto miał większy udział w tym zwycięstwie.
DiabeleK 16.03.2015 23:03 #
Coutinho słabe noty dostanie za to spotkanie, ale jedno trzeba docenić. Chłopak wykonał dzisiaj tytaniczną pracę jeśli chodzi o pressing. Do tego świetny dzisiaj Skrtel i Sakho.
alexrulez 16.03.2015 23:03 #
Allen świetnie - Sturridge dramat...
Tommyy 16.03.2015 23:03 #
Allen mega mecz - chociaż pewnie pojawią się gify jak się w czoło kopnął.

Mignolet co się nawyciągał.. Ale miły dla oka i otwarty mecz, no i w drugiej połowie dało się to skończyć. Tylko tak dalej.
ircek 16.03.2015 23:05 #
Pierwsza połowa do zapomnienia. Druga już wyglądała lepiej, choć szału nie było. Najważniejsze 3 punkty :)

Mignolet bardzo dobrze, podobnie Allen. Skrtel z Sakho też dobrze. Najbardziej byłem dziś zdziwiony słabą postawą Cana. To nie ten sam zawodnik z poprzednich spotkań!
PUMA 16.03.2015 23:06 #
Takiego właśnie 'fuksa' było Nam dziś potrzeba przed arcyważnym wyzwaniem następnych spotkań.
hoster 16.03.2015 23:16 #
słabo z Blackburn nienajlepiej z Swansea, trzeba zacząć grać bo teraz mecz o top4 z United.
Marek98 16.03.2015 23:16 #
Kiedy Allen nauczył się tak kiwać? Coś mnie omineęo?
liverpool93 16.03.2015 23:21 #
Mam nadzieję, że styl wynikał z trudnego terenu jakim był stadion Swansea.
MiloszLFC 16.03.2015 23:35 #
3 oczka jadą na Anfield i tylko to się dziś liczy ;-) profesjonalizm, profesjonalizmem, ale pewnie nie jeden miał już w głowie mecz z MU a wiadomo jak wyglądają mecze przed klasykami szczególnie na tak trudnym terenie jakim jest Liberty Stadium.
charlie1001 16.03.2015 23:38 #
Dziwię się że jeszcze obrońcy się nabierają i kryją Studge'a.
Voy 17.03.2015 00:25 #
Można śmiało powiedzieć że Simon to obecnie najlepszy bramkarz w lidze ! YNWA !
sadsey 17.03.2015 01:42 #
Szóste czyste konto na wyjeździe oby tak dalej :)
wojtix03 17.03.2015 06:53 #
Jacie jaki mecz! Po pierwszej połowie poszedłem spać i zastanawiałem się ile Live dostanie od Łabędzi. A tu wygraliśmy. Na kogo głosowaliście (zawodnik meczu)? Bo ja na Mignoleta.
PiotrekLFC8Gerro 17.03.2015 06:57 #
najbliższe 2 mecze zadecydują o wszystkim.
destrojer666 17.03.2015 07:26 #
To był jeden z tych meczy wygrać-zapomnieć. Teraz niech rozwalą ManU, będę miał prezent na urodziny ;)
ivers 17.03.2015 07:35 #
3 punkty nie mogły wrócić na Anfield bo z niego wcześniej nie wyjeżdzały.Piłkarze Liverpoolu wracają z trzema punktami na Anfield czy wracamy z trzema punktami,brzmi bardziej sensownie.
Lyzwa7 17.03.2015 08:10 #
Świetny Allen i Szymon, bardzo dobrzy Sakho i Skrtel, nieźli Henderson i Sturridge (ale tylko w drugiej połowie, bo pierwsza to dramat). Warto odnotować dobrą zmianę Gerrarda. Właśnie tak powinien być wykorzystywany, 20-30 minut + zmiana taktyki.
Niestety słaby mecz Emre Cana i Lallany.
GUNS 17.03.2015 09:38 #