LIV
Liverpool
Premier League
28.02.2026
16:00
WHU
West Ham United
 
Osób online 929

BR: Czeka nas prawdziwe wyzwanie


Brendan Rodgers ma świadomość, że jego podopieczni będą musieli włożyć sto procent zaangażowania w jutrzejszy mecz z Newcastle, chcąc podnieść z boiska trzy punkty, po końcowym gwizdku arbitra.

Boss the Reds oddał wyrazy uznania szkoleniowcowi Srok – Johnowi Carverowi, uznając go za największego pasjonata futbolu w Tyneside.

– Pechowo zabraknie im paru piłkarzy z powodu kontuzji w zespole – powiedział Rodgers.

– Najprawdopodobniej mają jako trenera człowieka, który jest największym pasjonatem piłki nożnej w tamtym regionie. To bardzo dobry szkoleniowiec, znający się na rzeczy i swoich obowiązkach. Zrobi wszystko, by zostać na stałe menadżerem Newcastle.

– Zna klub od podszewki, gdyż nie jest tam od wczoraj. Na pewno będzie mu zależało na dobrych rezultatach w końcowej fazie rozgrywek.

– Spodziewamy się ciężkiej przeprawy, to pewne. Z Newcastle nigdy nie gra się łatwo.

Występ Adama Lallany i Maria Balotellego z powodu kontuzji w tym spotkaniu jest mało prawdopodobny.

Brendan Rodgers liczy na zwyżkującą formę Philippe Coutinho, na którego John Terry zagłosuje, jako „Piłkarza Sezonu” w Premier League.

Boss the Reds odniósł się do opinii stopera Chelsea na temat swojego piłkarza: – Najlepsze lata są wciąż przed Philippe. To bardzo skromny chłopak, który chce ciężko pracować i kocha piłkę nożną.

– John odniósł się do jakości występów Coutinho i nie sposób się nie zgodzić z taką opinią. Jest wyjątkowym piłkarzem i stać go na dużo więcej.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Perreira: To bardzo niesprawiedliwy wynik (1)
23.02.2026 14:57, Ad9am_, Liverpool Echo
Skrót meczu U-21 (0)
23.02.2026 13:48, Piotrek, liverpoolfc.com
Slot po zwycięstwie nad Forest (7)
22.02.2026 22:56, Kosma, liverpoolfc.com
Młodzież zremisowała z Blackburn Rovers (1)
22.02.2026 22:24, AirCanada, liverpoolfc.com
Najlepsze zdjęcia z meczu z Nottingham (0)
22.02.2026 22:07, AirCanada, liverpoolfc.com