05.05.2024
17:30

Osób online 1035

Skromne prowadzenie do przerwy

Liverpool wygrywa do przerwy z Queens Park Rangers 1:0. Prowadzenie the Reds zapewnił w 20. minucie pięknym strzałem Philippe Coutinho, dla którego był to piąty gol w sezonie.

Komentarze (16)

krzych144 02.05.2015 16:55 #
JEAAAAAAAA
Jablko 02.05.2015 16:56 #
Swietny Lambert, ciezko pracuje i pieknie wypracował bramke dla Coutinho!

A Johnsona ogladać to sama przyjemność ;)
Noodles 02.05.2015 16:58 #
Sterling nie zasługuje w tej chwili nawet na 35k/tydzień.
RK23 02.05.2015 16:59 #
Philippe Coutinho 1-1 !!! // Przemysław Pełka
Rado1737 02.05.2015 17:03 #
I za co on chce to 150k tygodniówki , od kilkunastu spotkan gra tak samo i bezproduktywnie .
kulsky 02.05.2015 17:12 #
Sterling z tym wykonczeniem nie zasluguje nawet na 80k
RK23 02.05.2015 17:13 #
Ibe za Sterlinga bo to, że zejdzie Glen to już nawet nie będę bujał w obłokach :v
klosinho 02.05.2015 17:24 #
Bramek dziś już nasi raczej nie strzelą
Blue123 02.05.2015 17:37 #
"Excellent" penalty
Szpieg 02.05.2015 17:38 #
Gerro już myślami w Los Angeles, niedaleko kasyna, piękne plaże :)
RedTom 02.05.2015 17:41 #
Stevie jest wypalony. Wszyscy to widzą oprócz BR. Już nawet jego "danie firmowe", czyli rzuty karne, które mógł do niedawna wykonywać z zamkniętymi oczami teraz Mu nie wychodzą. Szkoda na to patrzeć. Zawsze byłem wielkim fanem Steviego. YNWA
Szpieg 02.05.2015 17:43 #
To nie Rodgers mu kazał strzelać tego karnego więc nie pierdol. O wiele lepiej je strzela Hendo i Lambert. Pan Ważny po prostu chciał strzelić bramkę do kolekcji.
kulsky 02.05.2015 17:45 #
Chyba tylko Gerrard mogl strzelic z roznego, naprawil swoj błąd, brawo.
roberthum 02.05.2015 17:46 #
Widok uratowanego Gerrarda, całującego herb jest po prostu wspaniale. Mimo, że gra słabo w tym sezonie to będzie mi cholernie żal, że jego już nie będzie na Anfield. Bardzo mnie cieszy, że to właśnie Steven strzelił gola :)
RedTom 02.05.2015 17:48 #
heh, po gorzkim komentarzu po przestrzelonym karnym cieszę się teraz jak dziecko z gola strzelonego przez Steviego :D
Glodzilla 02.05.2015 18:46 #
Szpieg, jeszcze o Balotellim zapomniałeś..... A tak na serio, co jak co, ale czepianie się Gerrarda o niewykorzystany karny jest już poniżej pasa, każdemu się może zdarzyć. Ile razy Gerro ratował wynik właśnie karnymi? Najważniejsze, że się zrehabilitował, strzelając być może swojego ostatniego gola na Anfield...

Slot: Możecie nazywać mnie Arne  (0)